Avatar uživatele
bolak

Všude se píše, že předvolbu 774 má akorát vodafone, ale když jsem zkoušel náhodně vyťukat jedno číslo s předvolbou 774..

…(abych zjistil jestli existuje nebo ne), tak mi to hlásí že volám mimo síť vodafone. Jak je to možný?
Doplňuji:
Zajímavý ale je, že těch čísel s předvolbou 774 jsem zkoušel 10 za sebou (prvních 8 číslic vždy stejných a měnil jsem jen tu poslední číslici) a u osmi z nich mi to hlásilo že volám do cizí sítě. To je až moc velká náhoda ne?

Že by 8 z 10ti lidí s takhle podobnýma číslama přestoupilo od vodafonu do jiný sítě a nechalo si stejné číslo? Není možný že je vodafone rovnou přenechal/prodal nějakýmu jinýmu operátorovi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4276 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Takto ne! Dnes je přenositelnost čísel. Takže jste volal někomu kdo byl dříve u Vodafonu a později přešel k jinému operátorovi.
Doplňuji:
To je ale už dost stará záležitost.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Je to možný. Účastník (uživatel linky) mohl přejít k jinému operátorovi s přenesením (zachováním) čísla.
Doplňuji:
K doplnění: Může se jednat o firemního klienta, který přešel k jinému operátorovi. Nedělá těch 8 z tvých 10 známých u jednoho podniku?

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lakeysha

A taky je všeobecně známý, že O2 a Vodafone si mezi sebou vyměňujou výhodně kontakty na zákazníky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Zrovna jsi měl štěsti na ty co přestoupili. Jinak kamoš má o2 přešel na tmobile a mužu mu volat zadarmo jakoby měl o2.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Děda: to nejsou mí známí, nicméně jsou to řísla která se mi líbí a tak jsem zkoušel jestli jsou volná (abych si je moch pořídit)

před 4276 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek