Jaká dobíjecí karta je nejvýhodnější jen pro volání do cizích sítí?

Nejlevnější hovor do cizích sítí.

Pane Bohumil, myslím že jste mi poslal odkaz kde jsou paušální tarify dohromady s klasickým dobíjením karet ?

Nejlepší odpověď
Radius

Vždyť se dá volat úplně zadarmo, funguje to už několik let, více v odkazu:

Zdroj: https://sites­.google.com/si­te/filipjurci­cek/bezplatne-hovory-cesky

Další odpovědi
ivzez

Podobné přehledy jsem vždycky viděla jenom dohromady.
Autoři se zaměřovali nejlevnější sazbu za minutu, nerozlišovali
mezi předplacenkami a paušálem…

Jiří Bohumil

Zkus si vybrat.
https://www.kur­zy.cz/tarify/nej­levnejsi/

To ano, ale jsou označeny jako „předplacenka“ „kredit“ „předplacená karta“. Akorát jsem si všim u Kaktusu, že ten namá rozlišeno, ale i on má předplacenou-kredit a za stejné ceny 2,50/min.
Tu totiž náhodou taky mám.
Stála 80,– Kč s kreditem 100,– Kč a stačí ji doplnit 1 x za rok pouze 50,– Kč. Já ji používám pro spojení s mobilem a peagerem DO ovládání vytápění chaty pomocí prozvonění a hlídání objektu chaty – pošle SMS o narušení objektu.