dust8

Všimnul jsem si až nyní v 18:51, že mám na levé noze ponožku naruby a u druhé nohy vzhůru nohama, jaká je tedy diagnóza?

Odpovědi
cappuccino

Je to znameni, ze jsi stastny clovek:)

aliendrone

Diagnóza je buď blbost nebo mládí (nedostatek zkušeností). 😉
Chlastat na Sluníčku (zvláště piffsony a cidery jsou v tomto ohledu zrádné) se NEDOPORUČUJE. 😁
Extrémně vynikající je naopak LEDOVÝ vinný střik (nadředěný), tak cca 1:7–1:10 (podle chuti a jak kdo snese). Mám v sobě půl litru vína (za celý den, jako diabetik neustále doplňuji tekutiny) a alkoholtester ukazuje 0,00 promile. 🙂

Velkou výhodou u vinných střiků je relativně nízká energetická hodnota a požadavky na kvalitu vína (někdy s trochou štěstí ti postačí bílé „z plastu“ nebo dokonce „z krabice“). Za den vyzobneš v naprosté pohodě 5 litrů (LEDOVÉHO – to je důležité) střiku ani nevíš jak!

Zkus, je to něco jiného, než neustále neslazené brčoly (nedejbože slazené či dokonce slazené umělými sladidly!) a MNOHEM zdravější. 🙂

Drap

Diagnoza je taková, že nedbáš na sebe a na svůj vzhled.

College

To je tím horkem