Drap

Všimli jste si někdo jaký je klid a pohoda, když chybí přesunovači a mazači ?

Doplňuji:
Smazání samozřejmě předpokládám

Nejlepší odpověď
Andělé

Kéž by tu byl klid stále…
Jeden,co tu vzal žezlo do rukou a převzal nad Odpovědmi vládu,je tu ale stále.Od té doby už je to jiné a pro mě je klid,až když do nikoho nerýpe. Bohužel rýpe a to skoro denně. Pokud ne v odpovědích,tak alespon v diskuzích…děs běs…:-(
Tak si užívejme toho troška klidu…

Další odpovědi
www

Ano, je klid. Mazat a přesouvat může přitom leckdo 😁
Dobrý postřeh, ale opět se spolu se svými právy a ješitností vrátí! 😁
P.S: příspěvek na smazání, počítám s tím 😉

aramah

Nepřesouvá se, nemaže se, a světe div se svět stojí :D

hanulka11

Drape ,jen to nezakřikni

anonym

Asi ses špatně díval, dnes ráno přesunul admini všechny večerní otázky od Illines do aktualit, mně naopak už 2 dny starou o New Yorku z aktualit do zábavy, o čemž mi přišel mail, jinak bych si toho sám ani nevšiml.
Jinak oprávnění zde mají nejen tazatel, ale i všichni odpovídající, takže bys možná spíše měl formulovat otázku: „Všimli jste si, že ubylo závadných otázek a odpovědí?“
P.S. Zřejmě někdy stačí i jen vlídná domluva, viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dotaz-pro-venkovana
Doplňuji:
ad ReHu, hned 1. odstavec – Nejčastěji kladené otázky:
Jaké otázky patří do kategorie Ankety a zábava?
Ankety a zábava je kategorie určená pro otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá.
Pokud si nejste jisti, zda otázka do kategorie patří, nabízíme následující pomůcku:
Pokud otázka vyhovuje alespoň dvěma z uvedených tvrzení, pak patří do kategorie Ankety a zábava.
1.Otázka se týká problému, jehož řešení nemůže pomoci ostatním uživatelům.
2.Otázka vyžaduje osobní názor na aktuální dění, jehož význam v čase klesá.
3.Otázka byla položena za účelem pobavit sebe nebo ostatní uživatele.
4.Otázka vyžaduje informaci nebo názor, které mají pouze omezenou a krátkodobou platnost.
5.Otázka vyžaduje osobní postoj k obecné problematice.
6.Otázka osobního charakteru.

ReHu

Jasněéěéěéěé.
Ale mohlo by to být častěji :D
Trochu mi uniká, podle jakého klíče patří tolik otázek do zábavy :)

Damiana

Dobré oko, Drápe! A já si pořád říkám, čím to je, že mi dnes nepřišel žádný mail – přesunovák…

Děda Louda

Zdání klame. Jenom jsme si zvykli a přestává nás to rozčilovat, neb jest jakákoli snaha o pochopení nebo racionální vysvětlení naprostou marností.