Všimli jste si kolik

se tu nachazi stejnych otazek,nejednou jsem odpovedela a je tu zas!.A s cervenymi palcemi si take nekdo rad hraje,udela to i na spravnou odpoved ne jenom mne ale i u jinych a me to stve.Jak jsem se rada mezi Vas zaradila,tak uvazuji toho nechat.

Nejlepší odpověď
blesk26

Někteří uživatelé si zkrátka myslí, že když položí stejnou otázku několikrát za sebou, tak dostanou lepší odpověď. Taky mě to štve, kdo to má furt číst … A taky je tu spousta lidí, co buď neumí hledat, jestli už tu stejná otázka nebyla, nebo jsou na to moc líní, tak se to tu duplikuje, no … s tím zkrátka nic nenaděláme :(

A palečky? Bohužel jsou tu i lidé, co je klikání na ty červené asi baví, ale co … někde tu psali, že právě kvůli tomu se ti body za červené palečky neodečítají a pouze za zelené přičítají … takže bych to neřešil, ať si klikají :)

Další odpovědi
Lucimia

Nic si z toho nedělej… Jsem tu nová, ale také si toho často všímám. Ale dala jsem ti aspon hvězdičku za zajímavou otázku, páč si nějaké ty bodíky navíc zasloužíš…:-)

panenka

Ano je to pravda že se tu nachází občas stejné otázky.Ty otázky si sem dávají nový uživatelé kteří tyhle odpovědi ještě nenavštívili a chcou vědět odpověd na jejich danou otázku a nebo nevědí že tu tá otázka už byla podána.Proto jsme tu od toho abychom jim poradili.Taky jsem si toho všimla že je tu někdo kdo má v sobě hodně zášti a závisti a naschvál zde dáva všem palce dolů.záleží to čistě na vás ILIINES zda tu zůstanete nebo ne pokud se vám tu líbí zůstante a nedělejte si z toho nic

GangstaHelper

Červený palec znamená taky u mnoha lidí nesouhlas s vaší odpovědí. Nemusí to znamenat, že je špatná.

Jelikož vy odpovídáte převážně na otázky typu „veřejný průzkum“ (aspoň mě to tak připadá :/), kde odpovědi přímo záleží na vašem osobním názoru, je přirozené, že část lidí s názorem nebude souhlasit. To pak evokuje, bohužel, některé lidi u udělování palců (a je jedno na kterou stranu).

Za to, že někdo má takový nebo onaký názor, by neměl náležet podle mě žádný palec. Názor není žádná zásluha.

A pak tu jsou normální otázky, kde se najdou dobráci, co si poklikaji na všechny odpovědi dolů… Co na plat. Palce dolů se nijak nepočítaji.

Například zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/microsoft-office-2

Snažil jsem se odpovědět objektivně a nakonec přidal i svůj názor. Doporučil jsem i přesto vyzkoušet program. Co se mi dostalo? …

iwetax

Jak mám ale vědět , že ta otázka zde už nepadla?

Michal

Tak se snaž napomoc tomu,aby to tak nebylo a neutíkej.Michal