Avatar uživatele
anonym

Všimli jste si,že se zase objevují ty optimistické,us­měvavé ksichty?

Blíží se ZASE volby. Kdo půjdete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 4967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Politika mě po poslední předvolební kampani přestala zajímat,jenom jsem se zbytečně rozčilovala a vztekala. Je neuvěřitelné kolik peněz jsou strany ochotny investovat do toho aby se zviditelnili. Místo toho aby přesvědčili lidi a investovali do něčeho smysluplného,tak investují jen do sebe…

Ještě nevím jestli půjdu a koho bych případně volila,jediné v čem mám jasno, je to,že vím koho přesně volit nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Musím říct, že v našem městě je starosta na svém místě již po 3 volební období. Pro město postižené častými povodněmi udělal tolik jako žádný jiný před ním. Získal peníze na úpravu parků zničených tornádem, vedl nepříjemná jednání s uživateli pozemků, aby se mohly vybudovat ochranné hráze. V době povodní, i když sám byl poostižený, pomáhal napřed ostatním. Je ochotný, každého vyslechne …

Je to ale starý pán, takže nevím, zda bude letos ještě kandidovat. U ostatních zástupců boj o koryta, řečičky a řečičky, sliby …
Proto nejsem rozhodnutá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

Je to jako obvykle, když jim jde o koryta. To se všichni usmívají, každý tvrdí, že volby vyhraje a naslibují hory doly. Po volbách rychle na všechno zapomenou a drží se svých přespříliš dobře placených fleků zuby nehty.
Jo, volit nepůjdu, protože jsou všichni stejní a tím pádem, za mne nemohou dostat státní příspěvek do svých pokladen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek