Všimli jste si,že se zase objevují ty optimistické,us­měvavé ksichty?

Blíží se ZASE volby. Kdo půjdete?

Nejlepší odpověď
kropitko

Politika mě po poslední předvolební kampani přestala zajímat,jenom jsem se zbytečně rozčilovala a vztekala. Je neuvěřitelné kolik peněz jsou strany ochotny investovat do toho aby se zviditelnili. Místo toho aby přesvědčili lidi a investovali do něčeho smysluplného,tak investují jen do sebe…

Ještě nevím jestli půjdu a koho bych případně volila,jediné v čem mám jasno, je to,že vím koho přesně volit nebudu.

Další odpovědi
annas

Musím říct, že v našem městě je starosta na svém místě již po 3 volební období. Pro město postižené častými povodněmi udělal tolik jako žádný jiný před ním. Získal peníze na úpravu parků zničených tornádem, vedl nepříjemná jednání s uživateli pozemků, aby se mohly vybudovat ochranné hráze. V době povodní, i když sám byl poostižený, pomáhal napřed ostatním. Je ochotný, každého vyslechne …

Je to ale starý pán, takže nevím, zda bude letos ještě kandidovat. U ostatních zástupců boj o koryta, řečičky a řečičky, sliby …
Proto nejsem rozhodnutá.

rybíz

Je to jako obvykle, když jim jde o koryta. To se všichni usmívají, každý tvrdí, že volby vyhraje a naslibují hory doly. Po volbách rychle na všechno zapomenou a drží se svých přespříliš dobře placených fleků zuby nehty.
Jo, volit nepůjdu, protože jsou všichni stejní a tím pádem, za mne nemohou dostat státní příspěvek do svých pokladen.