akvidzerp

Všimli jste si, jak lidi často v diskuzi na novinky.cz nadávají na novinky.cz?

Zrovna teď tam jeden psal že to je žumpa.cz Proč tam teda lezou a vlastně je podporují? Já když nemám něco rád tak se tomu vyhýbám a ne že to vyhledávám. Není tu někdo kdo nadává na novinky.cz aby mně vysvětlil proč tam teda chodí??

Nejlepší odpověď
klumprt

Spousta lidí má jako domovskou stránku seznam.cz, takže hlavním zdrojem zpráv a diskusním místem jsou Novinky. Včetně poněkud „jednodušších“ lidí. Lidi, kteří sami sebe nepovažují za jednoduché, pak svoji (mnohdy pouze domněle) vyšší inteligenci dávají na odiv nemilosrdnou kritikou diskuzí na Novinkách. A tak se stalo, že diskuse na Novinkách se staly jakýmsi příkladem žumpy, ve které si frustráti pouštějí svoje běsy. Ovšem pár takových se občas najde i zde.

Další odpovědi
mosoj

Žumpou jsou ti co tam diskutují, až na pár vyjímek.

jirkajirka

Právě pro to aby si mohli zanadávat pozurážet anonymě.Když v soukromí nemají odvahu.

Zbynas

Potvrzuji, že na novinkách jim všichni nadávájí, i mimo ně, a přesto tam ty lidi lezou. Taky by mě zajímalo, proč teda.

anonym

Jsem jediný, komu se zdá, že původní znění bylo lepší? BTW Na Novinkách nejsem.