Tolštejnský

Voskový olej FORTEKRYL – na parketách i po týdnu od aplikace zůstala mírně lepivá vrstvička vosku, co s tím?

Dobrý den všem, prosím poraďte jak postupovat – k nátěru obroušených parket jsem použil voskový olej FORTEKRYL, výrobce tvrdí, že je vhodný mj. i na podlahy z tvrdých dřevin. Na obalu je doporučení použít na čisté dřevo 2 – 3 nátěry. Provedl jsem dva, od posledního uplynul týden při trvalém větrání. Na povrchu však zůstala mírně lepivá slabounká vrstvička vosku (cca desetiny mm) do které se ovšem velmi ochotně přilepí kdejaké smítko a skoro nejde odstranit. Zkusil jsem jednu parketu přeleštit kůží s mizivým efektem. Plocha cca 16 m2. Co s tím?

Odpovědi
Drap

Rozleštit.