Avatar uživatele
Pájo

Volí vaše děti stejně jako vy? Probíráte s nimi koho jste volili a proč?

Např. teď v přímé volbě prezidenta…
Doplňuji:
..... Děti = potomci ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh, Lucijej, Wang, osamělývlk před 4091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Jsem ještě příliš mlád na to, aby moje děti mohli být ve věku, kdy mohou volit, čili to otočím. Moje rodiče volili Dienstbiera a já Karla. Máma je z voleb na prášky a chce volit Zemana. Táta, velký a věrný volič levice nějak Zemana nemusí, tak zvažuje, že podpoří taky, stejně jako já, Karla v druhém kole. No, bude to ještě zajímavé, jestli ho matka zpracuje nebo ne. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
láďa1

Ano děti volili stejně jako my/předem jsme se nebavili koho volit/ a budeme znova volit Zemana,pravice i Top 09 je pravice!!,pro nás nic neudělala!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

Je mi 26 děti nemám, ale otec volil Fišera, Jinak já máma a babička Zemana…
na normální volby jsem dosud nechodil, ale na volbu prezidenta jsem šel… a asi půjdu i na 2. kolo volit zase Zemana

Nikdo z rodiny mne neovlivňoval – koukal jsem na hodně předvolebních televizních střetnutí a nejvíc se mi líbili argumenty Zemana...... i jeho minulost snad není poskvrněna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Děti ještě nemám. Já s tátou jsme volili Zemana a půjdeme ho opět volit!

P.S.: Nevím, co všichni na Schwarzenbergovi vidí. Je to místopředseda Nečasovy vlády, která má historicky nejnižší podporu mezi lidmi. Nečasova vláda drbe prakticky jen nás nejobyčejnější. Myslím si, že by bylo vhodné ukázat, že s Nečasovou vládou nesouhlasíme, a proto bychom měli volit levicového kandidáta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Aniž bychom to předem probíraly, vybraly jsme s dcerou stejného kandidáta. Asi to bude podobným uvažováním 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Také to vezmu jinak, probíral jsem to s rodiči, přestože ještě volit nemůžu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jak volí děti, netuším. Jsou dospělé, tak se musí rozhodnout samostatně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Já to taky otočím. Zatím při každých volbách jsem volila někoho jiného než rodiče, až při prezidentých jsme se shodli. Táta se se mnou o politiice ani volbách nikdy nebavil. A když jsem šla volit poprvé, tak se mě zeptal, kdo budu volit – očekával, že automaticky budu volit stejně jako on – a ono houby, no mohl se vzteknout, rozmlátil polovinu obýváku, leč já si stála za svým, tak mě dokonce zkoušel vydírat, taky nic ( a to jsem ani nevolila opozici) – no poněkolika letech se s tím smířil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dados

Osobně volit ještě nemůžu, ale volil bych Zemana. Furt lepší než místopředsada této vlády a člen Kalouskovy strany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

Když jsme před sestrou někdy před deseti lety šli poprvé volit, šli jsme celá rodina, učesaní, v košilách jako na obřad, protože to bylo naše „poprvé“. Otec nás ponoukal volit nějakou stranu, protože prý nemáme ještě tolik rozumu abychom si vybrali sami, tak vybral on. Přesně nevím jakou, ale prý takovou, která slibovala nejvíc peněz. Protože kdyby vyhráli komunisti, to by bylo ouvej.
Doplňuji:

  • se sestrou

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

Děti nemám, ale názor bych samozřejmě nechala jen na nich, v 18 letech už určitě budou mít svůj názor a uvidí jiné věci.
P.S.: Volit budu Karla, jako většina naší rodiny. Není důvod volit Zemana – Pro Zemanovi příznivce doporučuji prostudovat si co následovalo a předcházelo opoziční smlouvě, něco o Mrázkovi, mafii a člověku s označením „Mlha“. Karel by se těžko nechal ovlivnit úplatkem, nebo mafií obecně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jak děti, vždyť od 18 let to už dítě není.A dřív volit nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Je mu 12,takže nevolí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
osamělývlk

Já taky ještě nevolím, ale volila bych stejně jako rodiče Karla. U nás ho volí celá rodina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

taky to otočím, jelikož děti nemám: mamka volí stejně jako já a sestra, shodli jsme se na jednom kandidátovi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Dítě stejně volilo stejného prezidenta…ale byla to její volba…už má vlastního rozumu dost…spíš „zlomila“ ona mne…já jsem váhala mezi dvěma…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Není neposkvrněných. Minulost se točí dokola.
http://zpravy­.idnes.cz/zema­na-a-jeho-ministry-vyslychaji-kvuli-privatizaci-mostecke-uhelne-1jb-/domaci.aspx?c=A100916­_102242_krimi_zep

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Jako táta dětí nevím, jestli s tím Karlem, Aleshi, děláš dobře… utáhneš finančně nárůst DPH, zvýšení úhrad za lékařskou péči (Tvých rodičů) a školné Tvých dětí na školách?

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Pájo a tys tak jistej, že sám volíš dobře? Já bych nechalo rozhodnutí na každém a nevrtala bych do toho.

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Dobře, nevrtejmeš tedy.
Jinak s volbou jsem si jistý. Jdu po faktech, ne bezmyšlenkovitě po image.

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek