Pájo

Volí vaše děti stejně jako vy? Probíráte s nimi koho jste volili a proč?

Např. teď v přímé volbě prezidenta…
Doplňuji:
..... Děti = potomci ;)

Nejlepší odpověď
Alesh

Jsem ještě příliš mlád na to, aby moje děti mohli být ve věku, kdy mohou volit, čili to otočím. Moje rodiče volili Dienstbiera a já Karla. Máma je z voleb na prášky a chce volit Zemana. Táta, velký a věrný volič levice nějak Zemana nemusí, tak zvažuje, že podpoří taky, stejně jako já, Karla v druhém kole. No, bude to ještě zajímavé, jestli ho matka zpracuje nebo ne. 😉

Další odpovědi
láďa1

Ano děti volili stejně jako my/předem jsme se nebavili koho volit/ a budeme znova volit Zemana,pravice i Top 09 je pravice!!,pro nás nic neudělala!!!!!!

BANAN93

Je mi 26 děti nemám, ale otec volil Fišera, Jinak já máma a babička Zemana…
na normální volby jsem dosud nechodil, ale na volbu prezidenta jsem šel… a asi půjdu i na 2. kolo volit zase Zemana

Nikdo z rodiny mne neovlivňoval – koukal jsem na hodně předvolebních televizních střetnutí a nejvíc se mi líbili argumenty Zemana...... i jeho minulost snad není poskvrněna

Bedy

Děti ještě nemám. Já s tátou jsme volili Zemana a půjdeme ho opět volit!

P.S.: Nevím, co všichni na Schwarzenbergovi vidí. Je to místopředseda Nečasovy vlády, která má historicky nejnižší podporu mezi lidmi. Nečasova vláda drbe prakticky jen nás nejobyčejnější. Myslím si, že by bylo vhodné ukázat, že s Nečasovou vládou nesouhlasíme, a proto bychom měli volit levicového kandidáta.

Sůwa

Aniž bychom to předem probíraly, vybraly jsme s dcerou stejného kandidáta. Asi to bude podobným uvažováním 🙂

huxa

Také to vezmu jinak, probíral jsem to s rodiči, přestože ještě volit nemůžu

Drap

Jak volí děti, netuším. Jsou dospělé, tak se musí rozhodnout samostatně

Lucijej

Já to taky otočím. Zatím při každých volbách jsem volila někoho jiného než rodiče, až při prezidentých jsme se shodli. Táta se se mnou o politiice ani volbách nikdy nebavil. A když jsem šla volit poprvé, tak se mě zeptal, kdo budu volit – očekával, že automaticky budu volit stejně jako on – a ono houby, no mohl se vzteknout, rozmlátil polovinu obýváku, leč já si stála za svým, tak mě dokonce zkoušel vydírat, taky nic ( a to jsem ani nevolila opozici) – no poněkolika letech se s tím smířil.

Dados

Osobně volit ještě nemůžu, ale volil bych Zemana. Furt lepší než místopředsada této vlády a člen Kalouskovy strany.

lukas.zmizik

Když jsme před sestrou někdy před deseti lety šli poprvé volit, šli jsme celá rodina, učesaní, v košilách jako na obřad, protože to bylo naše „poprvé“. Otec nás ponoukal volit nějakou stranu, protože prý nemáme ještě tolik rozumu abychom si vybrali sami, tak vybral on. Přesně nevím jakou, ale prý takovou, která slibovala nejvíc peněz. Protože kdyby vyhráli komunisti, to by bylo ouvej.
Doplňuji:

  • se sestrou

odpomass

Děti nemám, ale názor bych samozřejmě nechala jen na nich, v 18 letech už určitě budou mít svůj názor a uvidí jiné věci.
P.S.: Volit budu Karla, jako většina naší rodiny. Není důvod volit Zemana – Pro Zemanovi příznivce doporučuji prostudovat si co následovalo a předcházelo opoziční smlouvě, něco o Mrázkovi, mafii a člověku s označením „Mlha“. Karel by se těžko nechal ovlivnit úplatkem, nebo mafií obecně…

honza19hk

jak děti, vždyť od 18 let to už dítě není.A dřív volit nemůže.

Rocker

Je mu 12,takže nevolí

osamělývlk

Já taky ještě nevolím, ale volila bych stejně jako rodiče Karla. U nás ho volí celá rodina.

quentos

taky to otočím, jelikož děti nemám: mamka volí stejně jako já a sestra, shodli jsme se na jednom kandidátovi…

Funna

Dítě stejně volilo stejného prezidenta…ale byla to její volba…už má vlastního rozumu dost…spíš „zlomila“ ona mne…já jsem váhala mezi dvěma…

manon

Není neposkvrněných. Minulost se točí dokola.
http://zpravy­.idnes.cz/zema­na-a-jeho-ministry-vyslychaji-kvuli-privatizaci-mostecke-uhelne-1jb-/domaci.aspx?c=A100916­_102242_krimi_zep

Pájo

Jako táta dětí nevím, jestli s tím Karlem, Aleshi, děláš dobře… utáhneš finančně nárůst DPH, zvýšení úhrad za lékařskou péči (Tvých rodičů) a školné Tvých dětí na školách?

hanulka11

Pájo a tys tak jistej, že sám volíš dobře? Já bych nechalo rozhodnutí na každém a nevrtala bych do toho.

Pájo

Dobře, nevrtejmeš tedy.
Jinak s volbou jsem si jistý. Jdu po faktech, ne bezmyšlenkovitě po image.