Iceman88

Koho budete tento rok volit?

Zde můžete hlasovat, tu anketu ukončím měsíc před volbami: http://miniapli­kace.blueboar­d.cz/hlasovat-lmi9

Odpovědi
Lamalam

Losnu.

luckykubrt

Ta Top 09 tam v grafickém znázornění vypadá jako by měla nejvíc hlasů. Přesto bych chtěl volit svoji novou stranu Simpsonovi. :D

cechacek

Velkou a malou tu mám pravidelnou a rád bych s ní vycházel v dobrém do důchodu tak asi padesát let

Iceman88

Losnu: A to je která strana? 😁 Já už od roku 2013 volím stranu Svobodných občanů a budu je volit i tyto volby, ale vím, že Okamura a jeho strana SPD bude mít hodně, za to KSČM teď půjde ke dnu. 😉

Lamalam

Když se ti nelíbí Losna, vol Mažňáka.

Iceman88

Ne, budu volit Petra Macha! :-p

Kepler

To bude asi nějaká nová strana, která má ve svém bojovém pokřiku: „los, los!!“

Kepler

Eště mě napadlo, že to bude Levicově Orientovaná Strana. Nebo si prostě hodí korunou. Do pudele, co je to zase Mažňák?

Lamalam

Jsi literární barbar.

Kepler

Náhodou jsem přečetl celé Danikenovo dílo i Příběh opravdového člověka! Žádný barbar.

luckykubrt

Nevím, ale to už je lepší volit Rychlé šípy. :D :D :D