Avatar uživatele
kick882

Koho budete volit? Nebo koho jste volili?

A pro lidi, co si u mě stěžovali že se opakuju. Je to proto, že lidi zkrátka mění své názory… Rozmýšlí se atd… takže poprve tady někomu dali třeba Schwarzenberga a pak si řekli třeba Zemana
Doplňuji:
nikolqa.o Sou­hlasím… Přesně.. Ale poupravím tě o tom euru.. Máme moc velkej deficit, kdyby se to schválilo nevím,třeba před 3 (možná víc) rokama tak by to šlo.. Ale teď nám to nedá.. A ještě vě k tomu.. Prezident nemůže o téhle věci rozhodovat, ano možná že to třeba musí odsouhlasit, ale i tak.. s tím deficitem, na to nemáme nárok (aspoň naštěstí nejbližší době)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Larissa, xylofon15 před 4106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Karel Schwarzenberg

Líbí se mi čím dál víc. I kdyby nevyhrál, bude pro mne i nadále gentleman v jistých ohledech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Karel Schwarzenberg

Pro >nikolqa.o<. Líbí se mi, že máš „vlastní“ názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Karel Schwarzenberg

Alesh to řekl za mě. Jestliže Fischer dojel na svou komunistickou minulost, bylo by absurdní, aby vyhrál volby někdo, kdo měl vazby na komunisty v minulosti ještě daleko větší a dodnes se netají vřelými vztahy k nim.
A že jde v případě Karla o Rakušana – no a? Obama se údajně taky narodil v Keni, ten Havaj je prej jenom zástěrka. Důležitý není původ, nýbrž činy. Počkáme si. Alespoň má na rozdíl od Zemana (a Klause) poměrně čistý štít.
Doplňuji:
ty nepravdivé výroky, kterými se Zeman oháněl v duelech, mu na důvěryhodnosti taky zrovna nepřidaly …

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolqa.o

Miloš Zeman

U nás všichni volili Zemana. Bude určitě mnohem lepší, než ten koktal Schwarzenberg. Sere se na prezidenta ČR a neumí ani českou hymnu, předložky a pády mu také nic neříkají. Ten by nás tedy prezentoval v zahraničí.
Doplňuji:
Pokud ten bude prezidentem, tak tady budeme mít do roka eura.

Upravil/a: nikolqa.o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Karel Schwarzenberg

Fakt zábavné bláboly ze strany odpůrců Karla 🙂 Je zajímavé, že „moc dobře“, proč nevolit Karla, ale argument proč volit Miloše slyším málokdy. Já jsem o Zemanovi taky přemýšlel, ale sejmul se sám, především pro mě tím, že šel prosit bolševiky o podporu (jako levičák zcela zbytečně). A ty jeho nesmysly a lži, co vypouštěl do médií po prvním kole mě v tom jenom utvrdily.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/291369-inzerat-proti-schwarzenbergovi-zadal-prazsky-advokat-byvaly-dustojnik-stb.html
http://www.li­dovky.cz/zeman-se-se-sloufem-stykal-i-pri-kampani-f0i-/zpravy-domov.aspx?c=A130126­_003848_ln_do­mov_ani
http://www.li­dovky.cz/zeman-lze-kvuli-olovu-nikoho-nevyhodil-rika-svedek-fx0-/zpravy-domov.aspx?c=A130125­_134506_ln_do­mov_ogo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Karel Schwarzenberg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Technická poznámka: kníže má české a švýcarské občanství, v Rakousku žil pouze jako exulant poté, když jeho rodina „zbaběle uprchla“ před komunistickým režimem.
Pro některé je asi také zcela podružná skutečnost, na kterou upozorňuje docela hlasitě např. paní Věra Čáslavská a sice, že ing. Zeman se nestyděl požádat o podporu naše soudruhy jejichž předchůdci mj. zločinů nechali po roce 1948 popravit stovky svých politických odpůrců vč. Milady Horákové.

Upravil/a: dudu

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Miloš Zeman

Já jsem jak v 1. kole, tak i teď ve 2. kole volil Miloše Zemana.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Miloš Zeman

Doplňuji:
pořád lepší komunistu než 75ti letýho rakušana kterej skoro neumí česky a neví jestli bere důchod nebo ne

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Nikoho

Možnost nevybírám proto,že bych nevolila.Mám jasno dle svého uvážení.
Naše země dospěla k dalšímu historickému mezníku a to k přímé volbě prezidenta.Každý občan má právo se svobodně rozhodnout a svou volbu obhájit,aniž by útočil na ty,kteří budou volit jinak.Proto by mělo vytahování minulosti a hledání chyb na pro mě nevhodného kandidáta jít stranou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Už mám dost toho, jak všichni naráží na Karlův jazyk. Když se do jeho řeči zaposloucháte, zaslechnete tam náznak němčiny, žil tam – něco pochytil. No a? Kvůli přízvuku jej nebudete volit? To jsme teda pěkný národ. A co fakt, že se nesnaží vítězství získat urážkami? Co fakt, že má v hlavě mozek a umí tolik jazyků, takže by se o České republice díky jeho stykům už konečně vědělo? Zeman umí jen dva jazyky, stále někomu nadává, uráží ženy a ta jeho pomalá řeč a to, jak si myslí, že je BOSS, mě už doopravdy vytáčí!!

Upravil/a: Larissa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Miloš Zeman

.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ministri

Karel Schwarzenberg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Nikoho

Podle ankety to to vypadá že bude viset Zeman. :)

Myslím na úředech a školních zdech… A koho budu volit já? Nikoho samozřejmě :) A proč? Z hlediska matematiky je to naprosto logické rozhodnutí. Už někdy někdo vyhrál prezidentskou volbu o jedne hlas? Ne, nevyhrál a je nepravděppodobné,
vzhledem k počtu voličů, že by se tak někdy stalo, proto by můj hlas volbu neovlivnil a moje účast by byla zbytečná. Naprostá ztráta času. Abych někde chodil a házel papíry do schránek, to můžu dělat pošťáka přes reklamní letáky Kaufladnu, a ještě mi za to budou platit. A i kdyby se tak náhodou stalo, zákony pravděpodobnosti by se otřásly v základech a jeden hlas by rozhodoval, v žádným případě bycch nechtěl aby má bedra byla těmi bedry, na kterých se sveze budoucnost celýho českýho národa, tedy pokud se přikláníte k tomu názoru že prezident má v naší zemi nějakou významnou moc a není to jen legrační figurka, jejíž hlavním úkolem je tvářit se a potřásat rukama jiným figurkám…

Klaus, ten to měl vymyšlený, zničit ekonomiku ostatních států tím že jim bude potajmu schovávat propisky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xylofon15

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Miloš Zeman

Nojo vyhrát může jen jeden,třeba budete mít možnost někdy příště 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Nikoho

Doplňuji:
Osobně volím emigraci, co nejdřív to bude možné. Tenhle stupidní stát mi fakt leze na nervy. Nic se tu nikdy nezmění, pokud chcete fajn život, vypadněte co nejdříve. Držím palce.

Upravil/a: Orange

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Karel Schwarzenberg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

Miloš Zeman

Být plnoletá, volím jeho… Sice mi není sympatický ale aspoň umí mluvit. Vím že Schwa…berg má asi nejakou poruchu jazyku, ale trvalo by hodiny než by se domluvil támhle s Americkým prezidentem… A jak byly ti dva v tý telce v tom rozhovoru s tím vrtalem, zdál se mi Sch. nějakej nevyspalej -.-
Doplňuji:
Mnoa jiank celkově se mi zeman líbí. Vzheldově vypadá jako podvodník .. A ten berg je taky hodně nahluchlej, to je další bod!

Upravil/a: Lenča59

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Miloš Zeman

.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kobranek

Karel Schwarzenberg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Výsledek demokratických voleb plně respektuji. Ale doufám, že nebude ostudou pro náš stát ! A absolutně nechápu co měla znamenat ta komedie s paní Bohdalovou téměř kolem krku. PS: Když vy máte právo napsat svůj názor, tak já taky. Dál se v tom netřeba pyžlat :) !

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikoho

Doplňuji:
Orange
nikdo tě tady nedrží. Klidně se seber a vypadni.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

Nikoho

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

čakal jsem, že alespoň zde budou mít zemanovci pádné argumenty, nicméně je to tak, jako ve výzkumech, zemana lidé nevolí kvůli politické minulosti a aroganci, karla lidé nevolí kvůli tomu, že neumí mluvit a „utekl před komunisty“, což i Beneš šel do exilu a je milé, jak se dnes hlásá, že se nesmí diskriminovat cigán, negr, ale když je někdo kripl, hned ho zavrhují (nemyslím tyto slova jako urážky ;) )

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Ale znají ho a že by se vrátil na Vysočinu nevidím nic špatného.
Zato Karel usne i za chůze, možná rok dva ale pak to už neustojí…
To je to nejmenší co mi na něm vadí,jsou vážnější věci, ovšem dnes je rozhodnuto,
není třeba argumentovat

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

>aramah>. Mne neděsí představa, že „usne za chůze“, ale představa rudého hradu, rudého parlamentu. Kraje a senát už mají. Aby to nakonec nedopadlo tak, že budeme rádi za „rakušana“ venku, který bude opět, z vlastních nenakradených zdrojů pomáhat těm, kteří budou „dobrovolně, povinně odejiti“.

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Tom004 tohle je úplně zbytečná obava,komunismus tak jak ho pamatujem nebude!
Proč si myslíte že Zeman půjde tímto směrem?
Vždyť každej druhej byl u komoušů Klaus byl taky komunista
Kdo bude úplně čistej ?Snad jen dětí našich dětí…
Čas ukáže a věřím, NE jsem přesvědčena že komunismus má dávno odzvoněno !

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

>aramah<. Klaus nebyl v KSČ. Čas opravdu ukáže, protože nějak to dopadnout musí. Ale moc dobře si pamatuji slova svého otce, který byl po válce v Norimberku svědčit a po návratu opustil KSČ. Řekl: „Zjistil jsem, že rozdíl mezi nacistou a komunistou není. Ti první nás veřejně stříleli a majetek nám sebrali, ti druzí nám majetek ukradli a ty nepohodlné potají vraždili“. Takže pro mne to není zbytečná obava, začíná se to jinou cestou vracet. Nejhorší na tom je, že mne, jako důchodce, to zřejmě tak nepostihne, ale naše děti si to nezaslouží. A nebo možná ano, pokud volili rychlou vylhanou jistotu a ne delší, trnitější, ale poctivější cestu.

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Tom004 musím nesouhlasit, Klaus byl komunista .

Ale ve finále už to není aktuální.
Jsem na tomto světě již pomalu šedesát let a věř že si též pamatuji!

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

>aramah<. Potom je u Klause někde chyba.

http://www.eu­roekonom.cz/o­sobnosti-clanky.php?type=jz-klaus

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Nevěřím něčemu,co o sobě napíše sám autor. Nicméně beru v potaz.
Nejsem politolog ale děkuji

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jasně, že ho znají (hlavně v Moskvě) ale to nic nemění na tom, že KS má
jistý kredit a kontakty v zahraničí už dnes, ale hlavně není Rakušák. Vyslechnu jakýkoliv názor, ale urážlivé navíc chybné argumenty ne!

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Bohemica nevím zda je to odpověď na moji reakci,
Ale nejsem si vědoma že někoho urážím , TO NE…
Chybné argumenty? To je diskutabilní
Každý máme názor jiný a to je ta demokracie:)

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad nikolqa.o: dovoluji si poznamenat, ž Karel Schwarzenberg nás v zahraničí reprezentuje coby Ministr zahraničí už dost dlouho. Pokud nebude zvolen, vrátí se ke své funkci, zatímco druhý kandidát (kterého mimochodem v zahraničí směrem na Západ nikdo nezná ) se hodlá vrátit tam kam patří. Do lesa.

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dodatek: citace jejich vyjádření, co budou dělat, pokud nebudou zvoleni.

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek