Avatar uživatele
Savier

Volali jste někdy policii?

Pokud ano, proč? (Pokud to není osobní)

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano

Dokonce několikrát. Asi 2× kvůli autonehodě, 1× z důvodu vykrádání domu, 1 x z důvodu hledané osoby, kdy mne Policie kontaktovala, jestli jsem toho člověka neviděl, a druhý den jsem ho potkal, 2× z důvodu vykradení auta, l x z důvodu vykrádání domu /ne mého/ asi 10 x služebně z titulu mé tehdejší funce, a 2× když se v obci nacvičovala případná mobilizace,

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arcimozek

Jiná odpověď

Já ne, ale když mě v pouhých třiceti letech pobodali nožem, mi dobrý lid zavolal záchranku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano

Ano, protože jsem měl důvodné podezření na těžké ublížení z nedbalosti, a to ještě na malém dítěti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ano

Vykradená kancelář, nabourané auto, bezvládný chodec, ležící na silnici za tmy v dešti.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne

Na Prajzské neuděláš krok aby tě neviděli ostatní za záclonou, není důvod používat ještě i policii, bejt na Prajzské policajt to je bez práce koláč, vejplata zadarmo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ano

No jéje! Pamatuj, že jako první voláš cajty, když ti zmizí auto. Dosti často se schovává na polizeiparkplatzu (a připrav si chechtáky, jinak ti ho nevydají (pokuta+odtah+denní parkovné)! I když prý jde dnes platit i kartou… 😉

Jinak viz Drap, ostatně dnes si bez policejního lejstra třeba u pojišťovny ani neprdneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Ano

Jo, párkrát ano, státní i městskou.
Státní jsem 2× v životě kontaktoval kvůli tomu, že jsem si na ulici všiml vozidla se staženými okýnky a nikdo nikde, bylo to v teplých dnech, dotyčný řidič zapomněl, že větrá. 🙂 Nadiktoval jsem SPZ, zajímavé je, že i když se ptali, kde jsem, tak se prokecli, že to vědí. 😉 Čili jim operátor evidentně předává online souřadnice.
Měšťáky jsem pak jednou volal kvůli nalezená injekční stříkačce. Pak ještě z různých jiných důvodů, někdo dělal bordel, vykrádal kontejner z elektroodpadem atd. Jednou jsem ji volal, protože v noci koukám z okna na školu naproti a někdo v ní chodil z baterkou. Policajti mi sdělili, že tam mají děti přespávačku. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano

1× vykradenej sklep
1× ukradenej notebook
1× protože neumím couvat
1× když se mně zatoulal kluk (on už si u nich užíval čajíček a na rozloučenou dostal takovou spoustu omalovánek, pexes a podobných ptákovin, že jsme se báli, že se začnou hromadně ztrácet další děti, kterým o tom bude vypravovat)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano

Několikrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Já myslel, že Prajzská je místo TVÉHO VÝSKYTU! 😮 😉

Protože jestli je, tak cituji: „bejt na Prajzské policajt to je bez práce koláč, vejplata zadarmo“ je pěkný blábol! KAŽDÝ bengo by šel raději sloužit na kosmickou loď Nostromo, než TAM! 😉 😁

Nový příspěvek