DIH

vodácký kurz

Je bezpečné jet na vodácký kurz – Berounka v příštím týdnu.? Četl jsem že ta voda není zrovna moc čistá a ke koupání, pak taky že bude hodně komáru.. Jaký je váš názor..?

Nejlepší odpověď
suaeda

Na vodu jsem jezdil a občas i jezdím nyní když už jsem starší. Je to výborný relax. Komáři nevadí, nějaké to udělání se také ne. V současné době jet na vodu je ale tak trochu sázka do loterie. Záleží na tom jaké bude v nejbližší době počasí. Pokud bude dál hodně pršet tak bych to raději vzdal. Půda je nyní v celých Čechách nabaštěná vodou a už nic nevsákne. Tudíž případné další srážky půjdou hned do řeky. A jet vodu kdy je 2 – 3 povodňový stupeň není pro většinu z nás bezpečné.

Další odpovědi
Drap

V rámci kurzu bych se určitě nebál. A jet na vodu je vždy příjemné, ať už si příroda dělá co chce. A komáři?, ti tak trochu patří k vodě.

pokazdejinak

jestli jsi začátečník a na té vodě jsi ještě nikdy nebyl, tak bych to radši odložila na jindy… nejde jen o to, že je té vody víc, ona taky jinak a rychleji teče a je prostě nebezpečná… jestli bude i po týdnu jakýkoli zvýšený povodňový stupeň (i ten nejnižší), tak bych na to nejela
promiň, že kazím plány :/

a tohle jsou s prominutím blbci: http://budejo­vice.idnes.cz/cla­nek.aspx?c=A130607­_131457_budejo­vice-zpravy_khrzpra­vy_khr