Avatar uživatele
DIH

vodácký kurz

Je bezpečné jet na vodácký kurz – Berounka v příštím týdnu.? Četl jsem že ta voda není zrovna moc čistá a ke koupání, pak taky že bude hodně komáru.. Jaký je váš názor..?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
suaeda

Na vodu jsem jezdil a občas i jezdím nyní když už jsem starší. Je to výborný relax. Komáři nevadí, nějaké to udělání se také ne. V současné době jet na vodu je ale tak trochu sázka do loterie. Záleží na tom jaké bude v nejbližší době počasí. Pokud bude dál hodně pršet tak bych to raději vzdal. Půda je nyní v celých Čechách nabaštěná vodou a už nic nevsákne. Tudíž případné další srážky půjdou hned do řeky. A jet vodu kdy je 2 – 3 povodňový stupeň není pro většinu z nás bezpečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V rámci kurzu bych se určitě nebál. A jet na vodu je vždy příjemné, ať už si příroda dělá co chce. A komáři?, ti tak trochu patří k vodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

jestli jsi začátečník a na té vodě jsi ještě nikdy nebyl, tak bych to radši odložila na jindy… nejde jen o to, že je té vody víc, ona taky jinak a rychleji teče a je prostě nebezpečná… jestli bude i po týdnu jakýkoli zvýšený povodňový stupeň (i ten nejnižší), tak bych na to nejela
promiň, že kazím plány :/

a tohle jsou s prominutím blbci: http://budejo­vice.idnes.cz/cla­nek.aspx?c=A130607­_131457_budejo­vice-zpravy_khrzpra­vy_khr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek