Eda69

Voda před holením ?

Znáte něco co „naježí“ vousy tak aby se lépe holily i elektrickým strojkem?

Nejlepší odpověď
anonym

Rozpuštěnou Viagru?
Omlouvám se, ale předpokládám, že klasická voda před holením má vousy naopak změkčit než ztopořit…

Další odpovědi
pl4toon

Nic neježit, holit tak jak to leží. Strojek vezme vous skoro přesně tak jak je a proto pak sestřihnutý vous neporaní okolní tkáň. Strojek sám si vous trochu zvedne a seřízne skoro vodorovně s kůží.
Mluvím tady ovšem o kvalitním strojku, ne o šmejdech z Tesca za 700,–

mosoj

http://search­.seznam.cz/?q=vo­da+p%C5%99ed+ho­len%C3%ADm+elek­trick%C3%BDm+str­ojkem&aq=0&oq=­voda+p%C5%99ed­+holen%C3%ADm&sou­rceid=szn-HP&thru=sug

Nevím jak nyní , ale dříve výrobci tvrdili že voda dokáže povytáhnout vous z pokožky a tím dojde k dokonalejšímu vyholení.
Doplňuji:
gepík, to je pravda, co kdyby se jim to také stáhlo !!!!!

zjentek

přečti si tady Braníka, to ti možná naježí i vousy. ,)
..brát s rezervou, to se smaže ,D)))
Doplňuji:
pokud něco dokáže „povytáhnout“ vous nebo chlup z kůže, hrozí, že po návratu zpět bude zarůstat

gepik

Já používám WINDSOR, je v každé drogerii, a mám pocit, že jsem po použití mnohem lépe oholený. A je to tak, po aplikaci vody se má pokožka stáhnout a tím mají vousy více vystoupit a dají se pak níž uříznout. Ženy tomu nerozumí, ty používají jiné technologie a holí jiné partie.