Broniek

1. holení vousů (chmíří)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na 1. holení. Mohu se oholit bez gelu po sprše? nebo si přeci jenom koupit pěnu/gel? a musím vždy použít vodu po holení? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
www

Na to chmýří postačí v pohodě jen vlažná voda a dobrá žiletka.
Zmíněné věci později, vousy totiž zhrubnou.
Praxe
Doplňuji:
Vodu po holení nepoužívám dodnes, položka se přizpůsobila takovému zacházení 😁. Sám tedy uvidíš, co vyžaduje ta tvoje. Rozhodně ti ale neublíží, je to jen desinfekce (jak již bylo řečeno).

Další odpovědi
badisko

nemusis ani jedno …gel na holeni ulehci holeni …ale stejne ti poslouzi para ve sprse ktera jaksi zmekci fousy …navic netsina holicich strojku ma zvlhcovaci prouzky a pokud jde o kilinskou tak to je na kazdem co pouziva ..ale ja mam raci gely po holeni ..a pouzivat ho nemusis neni to podminkou ..kolinska ti muze plet podrazdit spise nez sklidnit atak jsou gely setrnejsi…
Doplňuji:
a nezacinej se holit pokud nemusis ..!!! to ze se budes holit neni frajerina je to spise otravne po letech nato prijdes …ja se do vojny holil jednou za 4 dny po vojne kazdej den.....

Drap

Lze i tak. S pěnou nebo gelem to je snadnější, ale na první holení téměř zbytečné. Voda po holení je jen desinfekce.

huxa

už asi dva roky se holím, holící strojek za 10Kč, bez gelu či vody po holení a nikdy jsem nebyl „podrážděný“ :)

růst vousů se ti nezrychlí, to je naprostá hloupost

Sůwa

Můžeš si při tom holení zopakovat vyňatá slova po „m“ 🙂