Avatar uživatele
zjentek

Hloupneme během času?

Kolem roku 2013 bylo mé skóre užitečných odpovědí okolo 90%!!!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, gagaga před 2692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Může to být i jinak, nezáleží totiž jen na vás, ale na typu otázek, tedy i počtu odpovědí. .

Jan Neruda by nejen vám napsal, že všichni prý hloupnou kvůli tomu, že jedí brambory. Babička místo brambor pije kafe, takže je moudrá.
Studie krátké a kratší I.

Hloupne člověk prý z toho, že dělá nerozumné věci. Jsou tedy Odpovědi rozumná, nebo nerozumná věc?
.
Jenže „můžete o tom diskutovat, můžete o tom vést spory a můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžete dělat.“
http://www.csfd­.cz/diskuze/391164-prislovi-citaty-aforismy/strana-48/
--

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Řekl bych, že je to z největší částí výskytem autistických otázek poslední 2 roky, na které se nedá nikdy korektně odpovědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Když tu čtu některé otázky a odpovědi, tak si myslím, že hloupneme raketovým tempem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nemůžeme srovnávat nesrovnatelné. Od té doby, co můžeme dávat jenom 2 palce na osobu a den se podmínky radikálně změnily. Dřív byla fůra bodů za každou peechovinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Během času člověk obvykle zmoudří. Ovšem ne každý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

BA naopak.
Čím jsem starší tím jsem chytřejší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jak kdo.
Někdo během času moudří, jiný ne.
Procento užitečných odpovědí zde
s tím nemá vůbec nic společného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Běh času a hloupnutí nejsou, podle mne, v přímé souvislosti. Někdy mám problém, se kterým jsem se nesetkal a cítím se (a asi opravdu jsem) hrozně hloupý. Pak se zeptám na některém serveru těch chytřejších a oni pomůžou. To je dnes velké +. Jindy si zase přečtu některou otázku na „odpovědi,cz“ a najednou si myslím, že jsem zase dosti chytrý (ale to asi pouze já, ostatní možná ne). Takže vše je relativní. I hloupnutí s postupem času. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SADLIK

Jako se stárnutím opotřebovává všecko, opotřebovává se i mozek. Při nejlepší vůli, bránění se tomu různým způsobem si nakonec každý musí uvědomit, že stárne a blbne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chrochta

Když si v klidu a pomalu ctu otázky a odpovědi. Tak je jisté že neblbnu sama ale už s toho našich českých zákonů. Už blbnem všichni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

Kepler, palec nahoru je jen vzplanutí, stejně vždy pořádně ani nevíš, kdo nebo za co ti jej dal. Kvalitní odpovědi jsou cennější a užitečnější.

před 2692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To je docela pravda, nikdo si neověřuje, zda dotyčná odpověď je správná, nebo ne. Body získávají i nepodložené domněnky, zatímco ty ozdrojované ne. Viz třeba http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-bajkal-tak-hluboky.
Nicméně otázka zněla na procenta užitečných odpovědí dřív a dnes. Nechci si fandit, ale moje odpověď má aspoň logiku.

před 2692 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví