Zlatý

Hloupneme během času?

Kolem roku 2013 bylo mé skóre užitečných odpovědí okolo 90%!!!

Nejlepší odpověď

Zlatý

Může to být i jinak, nezáleží totiž jen na vás, ale na typu otázek, tedy i počtu odpovědí. .
--
Jan Neruda by nejen vám napsal, že všichni prý hloupnou kvůli tomu, že jedí brambory. Babička místo brambor pije kafe, takže je moudrá.
Studie krátké a kratší I.

Hloupne člověk prý z toho, že dělá nerozumné věci. Jsou tedy Odpovědi rozumná, nebo nerozumná věc?
.
Jenže "můžete o tom diskutovat, můžete o tom vést spory a můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžete dělat."
http://www.csfd.cz/…
--

Další odpovědi:

Bronzový

Řekl bych, že je to z největší částí výskytem autistických otázek poslední 2 roky, na které se nedá nikdy korektně odpovědět.

Stříbrný

Když tu čtu některé otázky a odpovědi, tak si myslím, že hloupneme raketovým tempem.

Zlatý

Nemůžeme srovnávat nesrovnatelné. Od té doby, co můžeme dávat jenom 2 palce na osobu a den se podmínky radikálně změnily. Dřív byla fůra bodů za každou peechovinu.

Pokročilý

Během času člověk obvykle zmoudří. Ovšem ne každý.

Bronzový

BA naopak.
Čím jsem starší tím jsem chytřejší.

Zlatý

Jak kdo.
Někdo během času moudří, jiný ne.
Procento užitečných odpovědí zde
s tím nemá vůbec nic společného.

Bronzový

Běh času a hloupnutí nejsou, podle mne, v přímé souvislosti. Někdy mám problém, se kterým jsem se nesetkal a cítím se (a asi opravdu jsem) hrozně hloupý. Pak se zeptám na některém serveru těch chytřejších a oni pomůžou. To je dnes velké +. Jindy si zase přečtu některou otázku na "odpovědi,cz" a najednou si myslím, že jsem zase dosti chytrý (ale to asi pouze já, ostatní možná ne). Takže vše je relativní. I hloupnutí s postupem času. :-)))

Jako se stárnutím opotřebovává všecko, opotřebovává se i mozek. Při nejlepší vůli, bránění se tomu různým způsobem si nakonec každý musí uvědomit, že stárne a blbne.

Když si v klidu a pomalu ctu otázky a odpovědi. Tak je jisté že neblbnu sama ale už s toho našich českých zákonů. Už blbnem všichni.

Diskuze k otázce

Bronzový

hapiky

Kepler, palec nahoru je jen vzplanutí, stejně vždy pořádně ani nevíš, kdo nebo za co ti jej dal. Kvalitní odpovědi jsou cennější a užitečnější.

Zlatý

Kepler

To je docela pravda, nikdo si neověřuje, zda dotyčná odpověď je správná, nebo ne. Body získávají i nepodložené domněnky, zatímco ty ozdrojované ne. Viz třeba http://www.odpovedi.cz/….
Nicméně otázka zněla na procenta užitečných odpovědí dřív a dnes. Nechci si fandit, ale moje odpověď má aspoň logiku.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2424
Zlatý mosoj 1674
Zlatý marci1 1668
Zlatý annas 1666
Zlatý Kepler 1236
Zlatý hanulka11 1028
Zlatý gecco 846
Zlatý briketka10 809
Zlatý quentos 804
Zlatý ivzez 749

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.