zjentek

Hloupneme během času?

Kolem roku 2013 bylo mé skóre užitečných odpovědí okolo 90%!!!

Nejlepší odpověď
annas

Může to být i jinak, nezáleží totiž jen na vás, ale na typu otázek, tedy i počtu odpovědí. .

Jan Neruda by nejen vám napsal, že všichni prý hloupnou kvůli tomu, že jedí brambory. Babička místo brambor pije kafe, takže je moudrá.
Studie krátké a kratší I.

Hloupne člověk prý z toho, že dělá nerozumné věci. Jsou tedy Odpovědi rozumná, nebo nerozumná věc?
.
Jenže „můžete o tom diskutovat, můžete o tom vést spory a můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžete dělat.“
http://www.csfd­.cz/diskuze/391164-prislovi-citaty-aforismy/strana-48/
--

Další odpovědi
Tw!st

Řekl bych, že je to z největší částí výskytem autistických otázek poslední 2 roky, na které se nedá nikdy korektně odpovědět.

Klaproth

Když tu čtu některé otázky a odpovědi, tak si myslím, že hloupneme raketovým tempem.

Kepler

Nemůžeme srovnávat nesrovnatelné. Od té doby, co můžeme dávat jenom 2 palce na osobu a den se podmínky radikálně změnily. Dřív byla fůra bodů za každou peechovinu.

tobby

Během času člověk obvykle zmoudří. Ovšem ne každý.

Kulpix

BA naopak.
Čím jsem starší tím jsem chytřejší.

ivzez

Jak kdo.
Někdo během času moudří, jiný ne.
Procento užitečných odpovědí zde
s tím nemá vůbec nic společného.

Jiří Bohumil

Běh času a hloupnutí nejsou, podle mne, v přímé souvislosti. Někdy mám problém, se kterým jsem se nesetkal a cítím se (a asi opravdu jsem) hrozně hloupý. Pak se zeptám na některém serveru těch chytřejších a oni pomůžou. To je dnes velké +. Jindy si zase přečtu některou otázku na „odpovědi,cz“ a najednou si myslím, že jsem zase dosti chytrý (ale to asi pouze já, ostatní možná ne). Takže vše je relativní. I hloupnutí s postupem času. 🙂

SADLIK

Jako se stárnutím opotřebovává všecko, opotřebovává se i mozek. Při nejlepší vůli, bránění se tomu různým způsobem si nakonec každý musí uvědomit, že stárne a blbne.

Chrochta

Když si v klidu a pomalu ctu otázky a odpovědi. Tak je jisté že neblbnu sama ale už s toho našich českých zákonů. Už blbnem všichni.

hapiky

Kepler, palec nahoru je jen vzplanutí, stejně vždy pořádně ani nevíš, kdo nebo za co ti jej dal. Kvalitní odpovědi jsou cennější a užitečnější.

Kepler

To je docela pravda, nikdo si neověřuje, zda dotyčná odpověď je správná, nebo ne. Body získávají i nepodložené domněnky, zatímco ty ozdrojované ne. Viz třeba http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-bajkal-tak-hluboky.
Nicméně otázka zněla na procenta užitečných odpovědí dřív a dnes. Nechci si fandit, ale moje odpověď má aspoň logiku.