Avatar uživatele
anonym

Holení holícím strojkem

Je nějaká toaletní voda před holením holícím strojkem po které to bude lépe klouzat (na krku se mě dělá vyrážka) děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

pochybuju, v návodu k holicímu strojku píšou, že kůže má být suchá.

(…nehledě na to, jakou paseku by styk elektrického přístroje s vodou asi nadělal).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Voda existuje,ale neznám její jméno.Již se vyrábějí strojky ,které se naplní gelem a ten pomáhá při holení.Asi jsou dost drahé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkus klasiku.Mně se kdysi dělala vyrážka také,tak jsem stroj odložil,problé­my fuč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magicm18

Pri holeni elektrickym strojkem se da pouzit toal.voda napr. Elektron ,ktera pokozku napne a vousy se naprimi.Jsou i jine znacky ,levnejsi i drazsi.Myslim,ze v prodejne s kosmetikou vam ochotne poradi.Dnes je i velky vyber.Pri ,,mokrem"holeni pouzivam Gillette M3 Power vibracni na1 tuzkovou baterii.S timto vibracnim strojkem nemam zadne problemy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

PROFI holící strojek
je ideální pro použití na cestách, doma i v práci. S PROFI holícím strojkem se můžete holit nasucho i namokro (možno použít i ve sprše), s pěnou nebo bez pěny.

PROFI holící strojek – výhody:
voděodolný
holení nasucho nebo namokro, snadná údržba a čištění

bezdrátový a dobíjecí
doporučená doba nabíjení je 2–3 hodiny, provoz 5–7 dnů v závislosti na četnosti a délce holení

snadné použití
dvojitý břit přesně kopíruje tvar obličeje, v těle PROFI holící strojku je vysunovací zastřihovač na úpravu knírů, kotlet nebo vousů
Příslušenství holícího strojku – cestovní pouzdro a čistící kartáček

Zdarma: zastřihávač ušních a nosních chloupků (provoz na 1 ks 1,5V baterii typu AA)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Taky mam takovy problem,koupil jsem si v lekarně lih a po každem holeni vetřu do pokožky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví