Holení holícím strojkem

Je nějaká toaletní voda před holením holícím strojkem po které to bude lépe klouzat (na krku se mě dělá vyrážka) děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
quentos

pochybuju, v návodu k holicímu strojku píšou, že kůže má být suchá.

(…nehledě na to, jakou paseku by styk elektrického přístroje s vodou asi nadělal).

Další odpovědi
Michal

Voda existuje,ale neznám její jméno.Již se vyrábějí strojky ,které se naplní gelem a ten pomáhá při holení.Asi jsou dost drahé.

anonym

Zkus klasiku.Mně se kdysi dělala vyrážka také,tak jsem stroj odložil,problé­my fuč.

magicm18

Pri holeni elektrickym strojkem se da pouzit toal.voda napr. Elektron ,ktera pokozku napne a vousy se naprimi.Jsou i jine znacky ,levnejsi i drazsi.Myslim,ze v prodejne s kosmetikou vam ochotne poradi.Dnes je i velky vyber.Pri ,,mokrem"holeni pouzivam Gillette M3 Power vibracni na1 tuzkovou baterii.S timto vibracnim strojkem nemam zadne problemy.

anonym

PROFI holící strojek
je ideální pro použití na cestách, doma i v práci. S PROFI holícím strojkem se můžete holit nasucho i namokro (možno použít i ve sprše), s pěnou nebo bez pěny.

PROFI holící strojek – výhody:
voděodolný
holení nasucho nebo namokro, snadná údržba a čištění

bezdrátový a dobíjecí
doporučená doba nabíjení je 2–3 hodiny, provoz 5–7 dnů v závislosti na četnosti a délce holení

snadné použití
dvojitý břit přesně kopíruje tvar obličeje, v těle PROFI holící strojku je vysunovací zastřihovač na úpravu knírů, kotlet nebo vousů
Příslušenství holícího strojku – cestovní pouzdro a čistící kartáček

Zdarma: zastřihávač ušních a nosních chloupků (provoz na 1 ks 1,5V baterii typu AA)

oskar

Taky mam takovy problem,koupil jsem si v lekarně lih a po každem holeni vetřu do pokožky.