TOM11170

VLC player

Dobrý den. Může,prosím,někdo poradit. Na stránce czfilm.eu pod TV jsou stanice,které lze sledovat přes VLCplayer. Ten jsem si ze stahuj stáhl a dál nevím:(,pořád prázdné okénko. Prohlížeč nám IE. Ty flashové(např. Očko)mi jdou.
Doplňuji:
i nainstaloval

Nejlepší odpověď
www

Klik na ten pořad, potom zkopírovat jeho odkaz a ten vložit do VLC, přehrát.
Praxe

Další odpovědi
Sůwa

Stáhnul a nainstaloval, nebo jen stáhnul?
Ještě zkus „otevřít v programu“…VLC. Já filmy nepouštím, ale podařilo mi takhle spustit video, které jsem už považovala za ztracené. Jinak pro rady stran PC si chodím na poradnu www.zive.cz.

ondra07

Nevím co s tím. Ale nejde mi to ani, když zkopíruju URL a vložím do VLC playeru. :/
Nějaká chyba na jejich straně…

gepik

Spíš mám pocit, že už mají nefunční linky, s tím nic neuděláš. I na jiných stránkách s tím jsou problémy, provozovatelé televizí si to asi lépe hlídají.

TOM11170

No právě. Mě přišlo divný,že pokud chcete koukat na živý vysílání dejme tomu Novy,tak tam se prvně musíte zaregistrovat,což by samozřejmě nebyl problém,ale taky si předplatit. A tady by to šlo zadáčo?? Markíza to samy v bledě modrém. Taky to dost dobře nechápu. Ale pokud to nejde ani vám,jsem klidnější:) Díky všem.