Bublinnka

Jak zvětšit titulky v přehrávači Windows Media Player?

Pokud to tedy nějak jde…
Děkuji

Nejlepší odpověď
zjentek

znám lidi, kteří si stahovali jiný přehrávač jen kvůli kvalitnějším titulkům, protože WMPlayer to prej neumí, to jsem slyšel. A taky říkali, že výborný pro tyto účely je prej KMPlayer ,)
Doplňuji:
http://www.slu­necnice.cz/sw/the-kmplayer/

Další odpovědi
Bedy

Windows Media Player umí (a už někde od verze 9 což jsme v roce 2001 prosím) přehrávat titulky, pokud jsou ve standardním formátu (.srt).
Zvětšit titulky snad ani ve Windows Media Playeru nejdou, takovou funkci jsem tam neviděl.

KMPlayer není špatná volba, ale přijde mi, že pod WIndows běží tak trochu těžkopádněji, když už jiný přehrávač, tak VLC Media Player.

anonym

windows media player je opravdu velmi primitivní přehrávač a vlastně hned po instalaci se vyplatí instalovat jiný … osobně doporučuji VLC, ten i bez doplňkových kodeků zvládne přehrát prakticky jakýkoliv formát a s titulky si poradí bez problémů (umožňuje i snadnou změnu jejich písma, velikosti, umístění, barvy …)

odkaz ke stažení je http://www.slu­necnice.cz/sw/vlc-media-player/

Mc Merkurion

v GOMu to jde dobře a jednoduše