zjentek

VLC player- žlutý nebo zelený pruh skrze střed obrazu ..co s tím?

Doplňuji:
děkuji děkuji, ale neví někdo, jestli a jak se toho dá zbavit? V nastavení třeba? Fakt to dělá jen u určitých typů videa,zřejmě koncovka, třeba taky u každé tv online to dělá, nevím, IT je pro mě sci-fi, máte návod? ,)

Odpovědi
uccello

Dobrá otázka, také mi to dělá u některých videí. Používám portable verzi.

LeVovič

záleží, co je to za video, mě to dělalo kvůli špatnému renderingu :)
Doplňuji:
jednoduchá rada – zkoušej videa si přehrávat videa a vždy mrkni do vlastností, aby jsi zjistit, co má to dané video rozdílné od videa, které ti v pohodě jde a pak to zde můžeš napsat – třeba se někdo chytí a už bude vědět, jak dál :) ale já si myslím, žev nastavení s tím nic neuděláš…taky můžeš zkusit The KMPlayer, je to super prográmek (ale nepřehrává TV online) :)