Rokio

Víte, že já Rokio jsem se nikdy nepokusil o sebevraždu?

Není to k nevíře? Přitom mám poruchu, kde je více sebevrahů než u schizofreniků.

Odpovědi
Kelt

A víš, že někteří mají chuť to třeba udělat, aby nemuseli tady číst výplody tvé mysli.

da ny

Teď už ano.
Pro mne zbytečná informace :D

JežíšKristus

Spíše máte poruchu, kde se dožadujete pozornosti. Attention seeking disorder.

aliendrone

Nooooo… ;) :)
Jak bys tedy sám hodnotil/nazval některé své jednání na přechodu pro chodce? HA!! ;) :D :D

zjentek

Můžeš to tady v následujících desíti otázkách prokázat? Nebo v kolika chceš.

Autista

Taky bych položil otázku, ale oni by mi jí tu jistě smázli tak to napíšu jak odpověď: Myslíš že to někoho zajímá ?

elkon

A víš, že je mě to jedno?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.