MacBack

Víte něco o kapele Conflict 88?

Zdravím, je to rok, co sem si poprvé poslechl plzeňskou kapelu Conflict 88. Její texty se mi strašně libí, na to že je to WP skupina, tak nemá takové radikální texty, jako třeba Agrese 95. Nevíte o kapele Conflict 88 něco víc, než vím já? Vím jen to, že je to plzeňská kapela, že dnes ještě občas hraje, ale chtěl bych vědět například kdy přesně vznikla, její členy, a podobně.

Odpovědi
Mozeq

Ne vůbec nic 🙂 ale jsou na facebooku: https://cs-cz.facebook.com/88con­flict