aliendrone

Bengalúru, Kamataka State, Republic of India (Karíland) - po silnici se mohou pohybovat slepci, řidiči tomu mají přizpůsobit rychlost a způsob jízdy.

Schválně, KOLIK lidí podle tebe neumí vyhledávat podle obrázků? Jistě, nějací určitě JSOU, ale asi to budou jen fanoušci dem(net)okracie, popřípadě ještě větší blbci. 😉 😄

Další odpovědi
Emefej

Bengalúru, Kamataka State, Republic of India (Karíland) - po silnici se mohou pohybovat slepci, řidiči tomu mají přizpůsobit rychlost a způsob jízdy.

Jeden klik pravým tlačítkem a je to …

Lgee

Saint George´s, Grenada - po silnici se pohybují pásovci, řidiči tomu mají přizpůsobit rychlost a způsob jízdy.

elkon

Kayunga, Kayunga District, Republic of Uganda - bude následovat most z kulatých polen, řidiči tomu mají přizpůsobit rychlost a způsob jízdy.

Dochy

Aliene: Já to umím, ale střilet góly do branky bez brankáře mně nebaví. Takže odpovědi na kvízové otázky nevyhledávám, pokud chci soutěžit.

aliendrone

Dochy>>> No a na to právě poukazuji. Ty snad rád soutěžíš za neregulérních podmínek? (zejména pokud jsou ve tvůj neprospěch)? 😉 🙂