ivzez

Víte, kdo může za dlouhotrvající vedra v posledních letech?

https://g.cz/za-tropicke-teplo-mohou-migranti-privezli-ho-z-afriky-do-evropy-v-batuzcich-spolu-s-nemocemi/

Děkuju za všechny odpovědi. (–:

Nejlepší odpověď
dubraro

Loni se říkalo, že za to můžou Angličani, kteří pálí směrnice Evropské unie…

Další odpovědi
mosoj

Člověk, ten dokáže zdevastovat vše, co je mu v dosahu. Ony vás ty srandičky přejdou. Je zajímavé, že zde existuje uživatel, kterému otázky o počasí vadí a maže je. Docela by mně zajímaly jeho pohnutky k takovémuto chování.

Kepler

Kdepak migranti. Komunisti za to můžou! Ne nadarmo je jejich barva rudá, jsou to zplozenci pekel! 🙂

aliendrone

I docela mladičký facehugger, právě vyskočivší z vejce někomu na xicht VÍ, že je to v důsledku výroby slavného Pangalaktického Megacloumáku (o kterém již referoval pan Adams – pro neznalé > „Stopařův průvodce po galaxii“) Jeho výroba produkuje EXTRÉMNÍ množství energie, která je sice odváděna kontinuálně do celého objemu vesmíru, nicméně protože hamižný kapitalista vykořisťující pracující lid a žijící z jeho potu a mozolů NENÍ ochoten investovat do ekologických technologií a infrastruktury, dochází ke zbytkovým únikům tepla na planetu Zemi, kde se Pangalaktický Megaclomuák vyrábí.

V důsledku toho:

  1. Dochází ke zrychlenému rozpínání vesmíru. (A blbí kosmologové, kteří rozumí tak akorát však víte čemu pořád něco pindají o „záhadné temné energii“. Pche!!)
  2. Zbytkové úniky energie způsobují globální oteplování na Zemi (tady jsou zase mimo mísu ekologové)!

Málem bych zapomněl – výrobcem Pangalaktického Megacloumáku je interstellární megakorporace KEPLEROVY PALÍRNY A KVASÍRNY a.s. (Kepler sám je držitel patentu, který vyvinul již v mládí, protože mu obyčejný alkohol a následně kyanidy, organofosfáty apod. již nestačily uhasit jeho převelikou žížu)!!

led

To predsa majú na svedomí aliendrone a ďalší mimozemšťania, čo svojimi pokusmi, ktoré im zakázali páchať na ich planétach, ničia a zohrievajú našu malú Matičku Zem za pomoci naivných ľudských tvorcov smogu…
len sa pozrite, ako aliendrone vysvetľuje svoje činy!

jáára

Babiš a migranti to je známá věc…

Rokio

Globální oteplování, které člověk svojí bezohledností vůči přírodě urychluje.

orwell

A co takhle HAARP? To nikoho nenapadlo? Doporučuji prostudovat!

Kryšpín

Jinak to vidí vědci, jinak zakladatel ODS a možná má v tom i prsty Putin.

Odhadem, kácení lesů, stavby plecháčů, parkovišť, výroba, plasty, doprava hlavně letecká a lodní, dusání půdy / dříve koník, nebo kravka, nýní obludy 10–20 tun /, dotované lány řepky, kukuřice a.p. Rovněž komunisti vystavěli málo přehrad a nýní možná budou kapitalisti nuceni zrušit jaro a podzim, poté bude jenom zima a léto, je to pouze na zvyku.

aliendrone

orwell>>>
Tak já už o tom něco četl, nicméně s ohledem na dopady by mi to přišlo ekvivalentní tomu, jako když spekulovali o zatopení Sahary pomocí jaderných výbuchů. Jisté je, že si tam s něčím zahrávají, ale uniká mi smysl, protože dopad je dle všeho GLOBÁLNÍ. A myšlenka, že jde o vědomé globální zničení klimatu mi přijde poněkud příliš spekulativní. Jaký by to mělo cíl?

orwell

Mně zase připadá možnost ovlivnění klimatu v globálním měřítku tímto zařízením dost nepravděpodobná. Ale vliv koncentrace energie na nějakou méně rozlehlou oblast atmosféry mi nepřipadá tak úplně zanedbatelný a neškodný. Mj. proč jsou vynakládány nemalé finanční prostředky k dosažení těchto cílů, když je to evidentně nesmysl? Podobné myšlenky byly prezentovány kdysi v pořadu „Počasí jako zbraň“, který bylo možno zhlédnout v TV. V minulosti též běžel několikadílný pořad a v jednom dílu kdosi diskutoval o HAARPu se synem zakladatele a otce tohoto systému. Pohnutky, které vedly k jeho realizaci mi ale vůbec nepřipadaly jako mírové a ku obecnému prospěchu lidstva. Spíš naopak. Mluvilo tam i pár obyvatel Aljašky (dost nerado a se strachem) žijících v blízkosti tohoto monstra a nijak nadšeni z toho nebyli. Podobné pokusy byly tuším páchány už někdy počátkem 50tých let a technika od té doby silně pokročila. Chemtrails používali Američané i ve válce s Vietnamem. Já bych tyto věci nepodceňoval, ale myslet si o tom může každý co chce. A propos nebyla by to krása zpustošit celé území nepřítele, aniž by tam vkročila noha vojáka?

aliendrone

led>>> A nedalo by se náhodou o tom spekulovat i jinak?! Polární led mizí, to je všeobeně známo, takže to vlastně vypadá, že led štrajkuje!?! A už se VÍ, kdo za to může! Může za to led!!! ;) :D :D

led

aleindrone → Polární led mizí následkem zvýšené badatelskodes­trukční činnosti lidí-nelidí z kosmu

aliendrone

Výmluvy! Může za to led – už jen proto, že první slovo platí, druhé leze z gatí! ;) :D :D

Co myslíte, komu budou věřit – hanbaté holčičandě tancující v dešti ;) NEBO serióznímu dronovi? No? ;) :D :D

led

Ten seriozny z Votrelca https://img.fdb­.cz/galerie/n/na961ffd­71371d0a3104d5f1ffc8a29e­f.jpg ? ktorému hanbatá holčičanda dala na frak?

aliendrone

Jauváááájs, to BOLÍ!!! Nu pagadí zajac! ;) :D :D