Avatar uživatele
ivzez

Víte, kdo může za dlouhotrvající vedra v posledních letech?

https://g.cz/za-tropicke-teplo-mohou-migranti-privezli-ho-z-afriky-do-evropy-v-batuzcich-spolu-s-nemocemi/

Děkuju za všechny odpovědi. (–:

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, aliendrone před 2061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Odpoveď byla označena jako užitečná

Loni se říkalo, že za to můžou Angličani, kteří pálí směrnice Evropské unie…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Člověk, ten dokáže zdevastovat vše, co je mu v dosahu. Ony vás ty srandičky přejdou. Je zajímavé, že zde existuje uživatel, kterému otázky o počasí vadí a maže je. Docela by mně zajímaly jeho pohnutky k takovémuto chování.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Kdepak migranti. Komunisti za to můžou! Ne nadarmo je jejich barva rudá, jsou to zplozenci pekel! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

I docela mladičký facehugger, právě vyskočivší z vejce někomu na xicht VÍ, že je to v důsledku výroby slavného Pangalaktického Megacloumáku (o kterém již referoval pan Adams – pro neznalé > „Stopařův průvodce po galaxii“) Jeho výroba produkuje EXTRÉMNÍ množství energie, která je sice odváděna kontinuálně do celého objemu vesmíru, nicméně protože hamižný kapitalista vykořisťující pracující lid a žijící z jeho potu a mozolů NENÍ ochoten investovat do ekologických technologií a infrastruktury, dochází ke zbytkovým únikům tepla na planetu Zemi, kde se Pangalaktický Megaclomuák vyrábí.

V důsledku toho:

  1. Dochází ke zrychlenému rozpínání vesmíru. (A blbí kosmologové, kteří rozumí tak akorát však víte čemu pořád něco pindají o „záhadné temné energii“. Pche!!)
  2. Zbytkové úniky energie způsobují globální oteplování na Zemi (tady jsou zase mimo mísu ekologové)!

Málem bych zapomněl – výrobcem Pangalaktického Megacloumáku je interstellární megakorporace KEPLEROVY PALÍRNY A KVASÍRNY a.s. (Kepler sám je držitel patentu, který vyvinul již v mládí, protože mu obyčejný alkohol a následně kyanidy, organofosfáty apod. již nestačily uhasit jeho převelikou žížu)!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

To predsa majú na svedomí aliendrone a ďalší mimozemšťania, čo svojimi pokusmi, ktoré im zakázali páchať na ich planétach, ničia a zohrievajú našu malú Matičku Zem za pomoci naivných ľudských tvorcov smogu…
len sa pozrite, ako aliendrone vysvetľuje svoje činy!

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Babiš a migranti to je známá věc…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Globální oteplování, které člověk svojí bezohledností vůči přírodě urychluje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

A co takhle HAARP? To nikoho nenapadlo? Doporučuji prostudovat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jinak to vidí vědci, jinak zakladatel ODS a možná má v tom i prsty Putin.

Odhadem, kácení lesů, stavby plecháčů, parkovišť, výroba, plasty, doprava hlavně letecká a lodní, dusání půdy / dříve koník, nebo kravka, nýní obludy 10–20 tun /, dotované lány řepky, kukuřice a.p. Rovněž komunisti vystavěli málo přehrad a nýní možná budou kapitalisti nuceni zrušit jaro a podzim, poté bude jenom zima a léto, je to pouze na zvyku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

orwell>>>
Tak já už o tom něco četl, nicméně s ohledem na dopady by mi to přišlo ekvivalentní tomu, jako když spekulovali o zatopení Sahary pomocí jaderných výbuchů. Jisté je, že si tam s něčím zahrávají, ale uniká mi smysl, protože dopad je dle všeho GLOBÁLNÍ. A myšlenka, že jde o vědomé globální zničení klimatu mi přijde poněkud příliš spekulativní. Jaký by to mělo cíl?

před 2077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Mně zase připadá možnost ovlivnění klimatu v globálním měřítku tímto zařízením dost nepravděpodobná. Ale vliv koncentrace energie na nějakou méně rozlehlou oblast atmosféry mi nepřipadá tak úplně zanedbatelný a neškodný. Mj. proč jsou vynakládány nemalé finanční prostředky k dosažení těchto cílů, když je to evidentně nesmysl? Podobné myšlenky byly prezentovány kdysi v pořadu „Počasí jako zbraň“, který bylo možno zhlédnout v TV. V minulosti též běžel několikadílný pořad a v jednom dílu kdosi diskutoval o HAARPu se synem zakladatele a otce tohoto systému. Pohnutky, které vedly k jeho realizaci mi ale vůbec nepřipadaly jako mírové a ku obecnému prospěchu lidstva. Spíš naopak. Mluvilo tam i pár obyvatel Aljašky (dost nerado a se strachem) žijících v blízkosti tohoto monstra a nijak nadšeni z toho nebyli. Podobné pokusy byly tuším páchány už někdy počátkem 50tých let a technika od té doby silně pokročila. Chemtrails používali Američané i ve válce s Vietnamem. Já bych tyto věci nepodceňoval, ale myslet si o tom může každý co chce. A propos nebyla by to krása zpustošit celé území nepřítele, aniž by tam vkročila noha vojáka?

před 2077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> A nedalo by se náhodou o tom spekulovat i jinak?! Polární led mizí, to je všeobeně známo, takže to vlastně vypadá, že led štrajkuje!?! A už se VÍ, kdo za to může! Může za to led!!! ;) :D :D

před 2077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aleindrone → Polární led mizí následkem zvýšené badatelskodes­trukční činnosti lidí-nelidí z kosmu

před 2077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Výmluvy! Může za to led – už jen proto, že první slovo platí, druhé leze z gatí! ;) :D :D

Co myslíte, komu budou věřit – hanbaté holčičandě tancující v dešti ;) NEBO serióznímu dronovi? No? ;) :D :D

před 2076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ten seriozny z Votrelca https://img.fdb­.cz/galerie/n/na961ffd­71371d0a3104d5f1ffc8a29e­f.jpg ? ktorému hanbatá holčičanda dala na frak?

před 2076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Jauváááájs, to BOLÍ!!! Nu pagadí zajac! ;) :D :D

před 2076 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek