Kai

Víte, jaká je nejdelší tramvajová trať v ČR?

Nejlepší odpověď
Hamon

Co to znamená nejdelší trať? Jedna linka? Ale trasy se mění. Takže všechny možné kombinace, které nejsou „konečnou“?
Doplňuji:
Pražská 22 má podle DPP aktuálně 17,128 km.

Další odpovědi
Alesh

Jablonec – Liberec?

Emefej

Nejdelší tramvajová trať v ČR je tramvajová trať DP Praha o délce 140 km.

AJICEK

Myslím,že je v Praze a používaj ji bezdomovci k přespávání v krutých mrazech

marci1

Liberec -Jablonec. Délka tratě je 13 km.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tram­vajov%C3%A1_tr­a%C5%A5_Liberec%E2%80%93­Jablonec

Hamon

A to neni zdaleka nejdelsi prazska.

Hamon

Tak už vím, které jsou tři nejdelší pražské – 22,199 km, resp. 24,341 km.