makrapulos

Vira by mela byt impulzem pro touhu poznat. Cirkev dela z viry konecnou stanici. Proc se s tim lide smiruji?

Nejlepší odpověď
mojitek

Lide maji oci,ale nevidi.Maji usi,ale neslysi.Koneckoncu maji i mozek,ale jen nekteri ho pouzivaji..
Tak asi tak

Další odpovědi
MajaIS

Církev je společenství věřících a všech pokřtěných v Kristu Ježíši. Když tedy použijete toto označení, nemůžeme „myslet jen“ na papeže, kardinály a kněze. Kristus církev ustanovil na Petru – nynějším Benediktu XVI.Ti, kteří v Ježíše Krista věří, vědí že do církev patří a mají zde žít v souladu Desaterem Božím a vzájemné lásce. Já osobně jsem křesťanka a jsem moc ráda, že jsem s ostatními v církvi duchovně spojená. Ten, kdo má touhu poznat, je na dobré cestě a rozhodně svou Kotvu nalezne… Ale ze svých mnohých zkušeností vím, že lepší a bezpečnější kotvu než je Ježíš nenajdete…ale nebojte se a hledejte! ;)

Zdroj: mayin.blog.cz