Losman

Vidíte věznici ve vašem okolí jako problémovou lokalitu? Pokud ano tak proč?

rád si přečtu všechny Vaše názory… nejlépe by bylo pokud jste z Kuřimi (JMK) ale není to podmínkou … Děkuji za odpovědi, Losman … pokud se Vám nechce psát tak aspoň klikněte na anketu :)

Nejlepší odpověď
manon

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

Schválně jsem se koukla, kolik jich v ČR máme: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_v%C4%9Bznic_v_%C4%8C­esku .
Je jich dost na to, aby z nějaké dorazil potencionální uprchlík kamkoliv v ČR – asi by bylo blbý mít ji přímo za plotem, ale jinak si myslím, že v okolí každého bydliště jsou daleko rizikovější místa – třeba silnice. letecké koridory, psychopatický soused běhající na svobodě a pod. :)

Další odpovědi
Illines

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

anonym

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

Věznice jsou přeplněné, kriminalita roste, konečně se trestá korupce a metanol.
Kam chceš vězně umisťovat, na Měsíc?

mosoj

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

Doplňuji:
Hotel hvězda v Plzni na Borech, ani nevím že tam je.

anonym

Nemám názor

V okolí se žádná věznice nevyskytuje, ta nejbližší je vazební a cca 35 km daleko. Já osobně se bojím spíš těch, co ve věznicích nejsou…

Rocker

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

huxa

ANO - věznici vidím jako problémovou lokalitu

Doplňuji:
jako problémovější určitě, ale jen minimálně oproti romské osadě, apod.

emm.kate

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

terry

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

Elk

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

Doplňuji:
Jak napsala manon – není to nějak závažný problém. Jsou frekventovanější místa – např. u Strakovy akademie, odkud si chodí i zločinci jak se jim zlíbí a vůbec to nikomu nevadí. V Plzni na Borech je to spíš atrakce, ale nikdy mě nenapadlo se kolem ní projít se strachem. Je ale hodně volně přístupných lokalit, které bych nenavštívil ani ve dne…

lukas

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu

Doplňuji:
Naopak se cítím mnohem bezpečněji, bydlím vedle jedné věznice v Praze a kolem její zdi (která je tak 50m od mého domu) chodí denně do práce a z práce spousta zaměstnanců věznice. Já chodím okolo té věznice rád se psem. Uznávám že v městě je to zřejmě něco jiného než v někde na vsi. I tady občas slyším někoho kecat přes zeď, ale nikdy tu nebyl žádný problém.

GM

NE - věznici nevidím jako problémovou lokalitu