nyjono

Viděli jste v nabídce některého obchodu tady v ČR plundrové těsto?

Pokud ano, ve kterém?
Děkujeme

Hledáme těsto chlazené hotové v obchodě ke koupi.
Je otázka dostatečně srozumitelná?
Nechci ani výrobky těsta ani recept. Ten si vygooglit dokážu.
OMG, proč neodpovídáte na dotaz?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Chlazené plundrové těsto jsem viděla v COOPu, mražené mívají občas v Bille.

Další odpovědi
briketka10

Návody, jak si vyrobit domácí plundrové těsto:

https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=L6aBVb6MO­Myk8wfIvoCAAg&gws_rd=ss­l#q=T%C4%9Bsto+na+plun­dry+
.......
Zde je návod + video:
https://www.e­kucharka.net/plun­drove-testo-video

Kepler

Přímo těsto ne, ale výrobky určitě, třeba u Kaufu.. Kupuješ vzduch s trochou těsta. Ale když to nadýchané někomu chutná za ty prachy, proč ne?

nyjono

Lamalam, děkuju moc. Mrknu tam.

briketka10

Když ho tak nutně potřebujete.
Najděte si ho sami.
A nevztekej se na tu na nás.

briketka10

Oba jsme se Ti snažili odpovědět na dotaz.
Jenže Ty jsi svou otázku upravil až potom,
co jsme my už odpověděli.
Je mi líto.

Jestli se mi zobrazí příspěvek 2×
také lituji mám pomalé připojení.

Hledáme těsto chlazené hotové v obchodě ke koupi.
Je otázka dostatečně srozumitelná?
Nechci ani výrobky těsta ani recept. Ten si vygooglit dokážu.
OMG, proč neodpovídáte na dotaz?

nyjono

Otázka nebyla upravena. Byla doplněna, když jste odpovídalli na něco, co nebylo předmětem dotazu.
Stačilo si otázku přečíst.
Co ti je líto? Že odpovídáš na nepoloženou otázku?

briketka10

Z tak natvrdlým uživatelem
jsem se ještě nikdy nesetkala.

nyjono

To máš recht :'(

nyjono

O výrobcích vím.
Chtěli jsme dělat pekanové pletené, jsou celkem drahé, když jich je víc.
Z listového těsta to není ono a výroba plundrového je celkem pracná.

gecco

Možná, kdyby ses zeptal na to, co tě opravdu zajímá, dozvěděl by ses relevantní odpověď…
___
Nebo opravdu chceš kupovat těsto v maloobchodním balení a v maloobchodě – a dále s ní něco podnikat???
LOL
___
Mimochodem – pokud oslovíš nějakou pekárnu (myslím pekárnu, ne rozpékárnu nebo dopékárnu), určitě ti budou schopni nabídnout výrobu libovolného ´normálního´ těsta – a za tunu i lepší cenu, než za 4000×0.25 kg.

nyjono

Přece byla otázka jasně položena. Jestli lze v obchodě koupit to těsto a případně kde. Co je na to nesrozumitelného?

briketka10

Ne ne ne otázka byla doplněna/upravena zhruba
po 0:85 hod. nemysli si, že si to neumím spočítat
a při naších odpovědích tam ta úprava na 100%
nebyla.
To si pamatuji, já myslím, že Ty taky.
Když ne, tak nám tady kecáš a takový
lháře nesnáším.

nyjono

Neřeším v kolik hodin.
Už v původním dotazu stojí který obchod nabízí těsto.
Nikdo se neptal, jak těsto udělat.
Asi to je složitá otázka. Pro někoho.

nyjono

Gecco, dík, zas tak velké množství nee 🙂

cynique

A kolik tedy?
Jestli to nemáte daleko do Uničova. tak tam najdete podnikovou prodejnu Melites. Určitě vám poradí.