Lgee

Viděli jste někdy démona?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Většinou jen démonky. Od normálních žen k nerozeznání (zpravidla bývají půvabné a okouzlující). Ale ženy to NEJSOU, ten propastný rozdíl poznáš, až když si s nimi něco začneš, muehehe. ;) :D :D
Bližší vysvětlení podá Její Excelence led (velvyslankyně PEKLA na Zemi). :D :D :D

Svého času byli démoni mojí oblíbenou nestvůrou, doslova MRAKY jsem jich poslal z5 k jejich páníčkovi. Třebas mnou (motorovou pilou) rozpáraní KAKODÉMONI z Doomu by tvořili LEGIE a pokud bych zahrnul i ostatní způsoby likvidace, tak by bylo lepší jejich celkový počet psát vědeckou notací (mantisou a exponentem).

Poznámka – ŽENY to mohou vidět JINAK, především ty, které na vlastní oči spatřily ZJENTKA! (Tak, jsem v průšvihu! Hapiky jako DOBRÝ OBČAN uposlechne VLÁDNÍ VÝZVY a napráší mne za „podporu ruské invaze > "Z“! Proč se ten zjentek sakra konečně nepřejmenuje? ;) :D :D)

Další odpovědi
led

Na veľkú prosbu vesmírneho piráta aliendrona musím verejne priznať. Ano, videla som nejedného démona (aj démonky). Na verejnosti sú často nenápadní, navonok vyzerajú ako ľudia, ale ako je bežné, spoznáte ich nie podľa zjavu, ale podľa ich rečí a konaniach.
Ale kedže je stále platný zákon na ochranu osobnosti, nemôžem ich menovať. Teda správnejšie, mohla by som menovať demónov zdržujúcich sa medzi nami, ale súdne trovy sú vysoké a zákony ich chránia.
Ako ich spoznáte? Navonok sú ako bežní ľudia. Tí ľudia, ktorí vyzerajú ako démoni, v skutočnosti nimi nie sú. Skutočný démon pracuje skryto, navonok sa tvári ako „dobrák, človek veriaci a pomáhajúci“, ale neobracajte sa mu chrbtom a ani mu nehovorte do očí, že je démon.

Čecho_slovák

Ne, pouze Desdemonu.

elkon

Nemůžeš vidět to, co neexistuje. Může to ale být v mysli některých lidí.

paul1

Naživo ne, ani bych o to nestál, ale v TV občas se něco takového objeví 😁

Filip84

Existují síly, které buďto neznáme vůbec, nebo nemáme dostatečně probádány, to ano. Existují však, také, psychické úchylky, nemoci a poruchy s (nejen) visuálními halucinacemi a bludy. Existuje fenomén skupinové psychosy.

Démon, jak podle officiální daemonologie, tak podle jiných učení, je bytost nehmotná. Nehmotnou bytost nelze zrakem vidět. Takže, pokud někdo „démona viděl“, je více pravděpodobné, že je nemocný, než že „démona viděl“.

Rokio

Ano, v RPG hře Gothic.

Gus_Fring

Jen lotra.

df

Ne

Justin1

Démona jsem viděl v jedné staré počítačové hře. Z návodu k této hře si pamatuji, že démon je nezničitelný. To jsem si i ověřil, když jsem na démona zkusil shodit kámen a nijak mu to nezabránilo v tom, aby po mně šel.

Hlášku o nějakém démonovi jsem taky vídal při startu nějaké linuxové distribuce.

zjentek

Jenom z rychlíku. (; ((;

zjentek

Aliene, správně! Věřím, že jsem tvůj příspěvek taky správně pochopil, ty lichotníku. (; D; D;

Ale nejen ženy tuhnou a rostou, když spolu přijdeme do styku. Viz má odpověď zde>>>https:/­/www.odpovedi­.cz/otazky/co-vas-motivuje-k-tomu-rust

zjentek

Oprava: viz MOU odpověď (ať Quentose netrefí šlak)!

aliendrone

Justin1>>> Jo, lidé na unixových systémech mají zafixovanou střízlivost a tak služebníčka náděníčka, který usilovně dře na pozadí prostě nazvali DAEMON. To pro ďábelský Microsoft (Widle jsou nezpochybnitelně SATANOVO dílo!) bylo zcela nepřijatelné a tak v rámci odvedení pozornosti daemony přejmenoval na „SLUŽBY na pozadí“(services), což je pro lidi mnohem přijatelnější.
Tak či onak jsou PC včetně mobilů ĎÁBLOVY SKŘÍŇKY a jsem přesvědčen, že HODNĚ lidí se mnou v tomto ohledu BUDE SOUHLASIT. ;) :D :D

aliendrone

Filip84>>> Hologram je táké nehmotný a každý (s vyjímkou slepců atd.) ho může V POHODĚ vidět. ;) :D :D

Filip84

Ano, ale hologram není entita, nehmotná bytost. 🙂

aliendrone

Filip84>>> Skutečná podstata démona (hmotnost vs nehmotnost resp. vědomá entita vs objekt bez vlasního vědomí) v tom přeci nehraje roli. Podstatné je to, že LZE vidět „nehmotné“. ;) :D :D

Filip84

Jo, to máš asi pravdu! 🙂

zjentek

JASNĚ ŽE JI MÁ! Je služebně starší, tak vůbec nepřemýšlej zobe! D; D;