Avatar uživatele
Lgee

Viděli jste někdy démona?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, df před 698 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Většinou jen démonky. Od normálních žen k nerozeznání (zpravidla bývají půvabné a okouzlující). Ale ženy to NEJSOU, ten propastný rozdíl poznáš, až když si s nimi něco začneš, muehehe. ;) :D :D
Bližší vysvětlení podá Její Excelence led (velvyslankyně PEKLA na Zemi). :D :D :D

Svého času byli démoni mojí oblíbenou nestvůrou, doslova MRAKY jsem jich poslal z5 k jejich páníčkovi. Třebas mnou (motorovou pilou) rozpáraní KAKODÉMONI z Doomu by tvořili LEGIE a pokud bych zahrnul i ostatní způsoby likvidace, tak by bylo lepší jejich celkový počet psát vědeckou notací (mantisou a exponentem).

Poznámka – ŽENY to mohou vidět JINAK, především ty, které na vlastní oči spatřily ZJENTKA! (Tak, jsem v průšvihu! Hapiky jako DOBRÝ OBČAN uposlechne VLÁDNÍ VÝZVY a napráší mne za „podporu ruské invaze > "Z“! Proč se ten zjentek sakra konečně nepřejmenuje? ;) :D :D)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Na veľkú prosbu vesmírneho piráta aliendrona musím verejne priznať. Ano, videla som nejedného démona (aj démonky). Na verejnosti sú často nenápadní, navonok vyzerajú ako ľudia, ale ako je bežné, spoznáte ich nie podľa zjavu, ale podľa ich rečí a konaniach.
Ale kedže je stále platný zákon na ochranu osobnosti, nemôžem ich menovať. Teda správnejšie, mohla by som menovať demónov zdržujúcich sa medzi nami, ale súdne trovy sú vysoké a zákony ich chránia.
Ako ich spoznáte? Navonok sú ako bežní ľudia. Tí ľudia, ktorí vyzerajú ako démoni, v skutočnosti nimi nie sú. Skutočný démon pracuje skryto, navonok sa tvári ako „dobrák, človek veriaci a pomáhajúci“, ale neobracajte sa mu chrbtom a ani mu nehovorte do očí, že je démon.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Čecho_slovák

Ne, pouze Desdemonu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nemůžeš vidět to, co neexistuje. Může to ale být v mysli některých lidí.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Naživo ne, ani bych o to nestál, ale v TV občas se něco takového objeví 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Existují síly, které buďto neznáme vůbec, nebo nemáme dostatečně probádány, to ano. Existují však, také, psychické úchylky, nemoci a poruchy s (nejen) visuálními halucinacemi a bludy. Existuje fenomén skupinové psychosy.

Démon, jak podle officiální daemonologie, tak podle jiných učení, je bytost nehmotná. Nehmotnou bytost nelze zrakem vidět. Takže, pokud někdo „démona viděl“, je více pravděpodobné, že je nemocný, než že „démona viděl“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano, v RPG hře Gothic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Jen lotra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Démona jsem viděl v jedné staré počítačové hře. Z návodu k této hře si pamatuji, že démon je nezničitelný. To jsem si i ověřil, když jsem na démona zkusil shodit kámen a nijak mu to nezabránilo v tom, aby po mně šel.

Hlášku o nějakém démonovi jsem taky vídal při startu nějaké linuxové distribuce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jenom z rychlíku. (; ((;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, správně! Věřím, že jsem tvůj příspěvek taky správně pochopil, ty lichotníku. (; D; D;

Ale nejen ženy tuhnou a rostou, když spolu přijdeme do styku. Viz má odpověď zde>>>https:/­/www.odpovedi­.cz/otazky/co-vas-motivuje-k-tomu-rust

Avatar uživatele
zjentek

Oprava: viz MOU odpověď (ať Quentose netrefí šlak)!

Avatar uživatele
aliendrone

Justin1>>> Jo, lidé na unixových systémech mají zafixovanou střízlivost a tak služebníčka náděníčka, který usilovně dře na pozadí prostě nazvali DAEMON. To pro ďábelský Microsoft (Widle jsou nezpochybnitelně SATANOVO dílo!) bylo zcela nepřijatelné a tak v rámci odvedení pozornosti daemony přejmenoval na „SLUŽBY na pozadí“(services), což je pro lidi mnohem přijatelnější.
Tak či onak jsou PC včetně mobilů ĎÁBLOVY SKŘÍŇKY a jsem přesvědčen, že HODNĚ lidí se mnou v tomto ohledu BUDE SOUHLASIT. ;) :D :D

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> Hologram je táké nehmotný a každý (s vyjímkou slepců atd.) ho může V POHODĚ vidět. ;) :D :D

Avatar uživatele
Filip84

Ano, ale hologram není entita, nehmotná bytost. 🙂

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> Skutečná podstata démona (hmotnost vs nehmotnost resp. vědomá entita vs objekt bez vlasního vědomí) v tom přeci nehraje roli. Podstatné je to, že LZE vidět „nehmotné“. ;) :D :D

Avatar uživatele
Filip84

Jo, to máš asi pravdu! 🙂

Avatar uživatele
zjentek

JASNĚ ŽE JI MÁ! Je služebně starší, tak vůbec nepřemýšlej zobe! D; D;

Nový příspěvek