Barya

Čím je způsobeno, že má 9letý retrívr jedno varle o dost větší než druhé?

Dobrý den, máme retrívra (9let).Zjistila jsem,že má o dost větší varle než to druhé. Nevíte, co to může být? Příští týden jdeme k veterináři.

Odpovědi
Drap

Může se zvětšovat jedno varle nějakým nárůstem něčeho nežádoucího, nebo to může být od narození. Může se tam vytvořit ať už zhoubný či nezhoubný útvar. Veterinář rozhodne zda, popřípadě jakým způsobem operovat. Pokud je pes s PP byl by problém s uchovněním. Neni až zas nic tak vyjímečného. Pes může spokojeně žít i po případné eventuelní kastraci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

Až budeš znát odpověď, tak mi, prosím, neprodleně napiš. Mám ten samý problém se čtyřicetiletým se­bou