Avatar uživatele
Hakunamatata

Věříte, že brethariáni se živí pouze vzduchem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, marci1, autacek před 3950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ne

u jednoho takovýho našli docela slušný ukrytý zásoby žrádla, u ostatních tomu bude podobně – tu svoji pránu si možná dávaj maximálně jako zákusek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jiná

viděl jsem v nepálu v horách lidi, kteří tvrdí, že tam jsou 600–700let a vypadají, že nelžou. K tomu se rozepíši pouze ve dvou bodech, více nikomu nelze pomoci:

  1. opravdu jsem byl někde, kde ještě „společnost“ nevkročila
  2. je fakt, že tam měli pouze slunce a kozí mléko, ty kozy nejedli, pili jen to mléko

Na závěr je nutné uvést ještě něco pro ty, kterým se to nevešlo do záběru jejich vidění, ještě než začnou kopat nohama:
„ve svém životě jste jako žába ve studni ..jak velký je pro ni oceán? 2× ? 3× větší než její studna? ..nikdy nepochopí. ..přesto své mladé učí ..tak v poklidu učte, co vás naučili ,)“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ne

ne neni to mozne …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne

Doplňuji:
Ještě jsem neviděla důkaz, že něco takového je možné a nedokáži si to vůbec představit. Myslím, že člověk nutně bez přijímání jakékoliv potravy zemře.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Ano

Doplňuji:
Píšeš to, jako kdyby to byla nějaká novinka (vím, že je to velice distkutabilní téma, a omlouvám se, ale můj první dojem z otázky byl: On/ona snad neví, že brethariáni nejí jídlo?) Je samozřejmé, že hodně lidí se tím chlubí, ale zároveň ‚podvádějí‘, ale to vlastně podvádějí sami sebe, aniž by si to uvědomovali, a ostatní lidé, co to ještě nezkoušeli si říkají: „panejo, když je tolik brethariánů, tak to nemůže být tak těžké, zkusím to taky“ a potom nadávají, že mají hlad (no to je jasné, když na to jdou takhle hrr, a neprojdou si mezitím vegetariánstvím-veganstvím-vitariánstvím-fruitariánstvím), nebo naopak podvádějí, a tím zase ostatním ‚dokazují‘ že to nic není, a špiní tím celé téma toho ___ariánství.
Já osobně věřím, že to jde, protože jde všechno, ale je to pro tělo veliký šok, protože i fruitariánství (smí se jíst jenom neupravené ovoce) je od brethariánství vzdálené obtížností. Každý ___arián si určuje pravidla sám, může si například ustanovit, že první tři roky bude pít vodu, a potom uvidí…
Ale když to bereš z podstatného hlediska Tvé otázky, má odpověd je vlastně ne, protože brethariáni (kteří nepijí ani vodu) se neživí ‚jenom‘ ze vzduchu, ale z vůní, a vesmírné energie. Dobře věřím, že mnozí z vás se v tom zamotali, takže to vezmu stručně:
Pravým brethariánem je možné být, protože možné je vše, ale dokáže to jenom člověk se sebevědomím, silnou vůlí a dostatečnou energií.
Toť vše.

Upravil/a: Klára K.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Tady píšou, že ne, ale já tomu taky moc nevěřím
http://www.vi­talia.cz/clan­ky/breatharia­ni-jidlo-nepotrebuji/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Konan-Pain

Ne

Doplňuji:
Je to naprostý nesmysl.

Upravil/a: Konan-Pain

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Ne

Doplňuji:
Popravdě, jsem vůbec nevěděl, kdo to je :)

Ale už si vlastně vzpomínám, nedávno tak jedni takový rodiče chtěli od malička vyhochovat svoje miminko, docela drsný.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek