samicek333

Věříte v osud nebo náhodu ? Jaký vztah podle Vás mezi sebou mají .. ?

Jak to vidíte všechno vy ? Vidíte mezi nimi nějakou spojitost .. ?

Nejlepší odpověď
badisko

neverim v osud …osud a budoucnost si piseme sami nasimi rozhodnutimi …nic neni predem dane …krome smrti…a ta vetsimou je prave dana nasim rozhodnutim …tak treba ze se ted rozhodnu jet do obchodu budu mit bouracku a zemru …to ze jsem se rozhodl jet do toho obchodu bylo me rozhodniti ..kdybych se tak nerozhodl nemel by jsem bouracku a nezemrel…takze je to osud ?…ne je to me rozhodnuti a velkou roli v tom hraje i nahoda ze jsem byl ve spatnou chvili na spatnem miste …ale osud by byl nejaky zasah vyssi moci …a v to ja neverim…
Doplňuji:
BANAN93 …hazet veci na jakysy osud je velice pohodlne to bezesporu ale…ja proste neverim ze jsou veci dane a primocare …ze nekdo ridi moje kroky a muj zivot …ze pokud se mam dobre je to osud …pokud se mam zle je to osud …vsechno co delam tak sakra delam ja …v zivote to dobre i to spatne se mi vrati ale to nebude osudem …proste nejsem tak pohodlny abych to na nej svadel …ty si v tom pripade protirecis… kdyz rikas ze veris na osud.. ale musis mu jit naproti…takze ty vlastne na osud veris ? ..rikas ze osud je dany ale jednim dechem dodavas ze mu musis pomoct tedy mu jit naproti..a tim ze mu jdes naproti ho tedy menis ne?)…takze veris v osud?.. nebo si myslis ze ho muzes menit ?…jsem stebe trochu zmatenej…!!ale to muze byt taky tou pokrocilou hodinou…

Další odpovědi
zzzzz

Osud ti předpoví kartářka, náhoda bude, když to vyjde.
Nevěřím.

Anka1597

Myslím si, že tyhle věci, co jsi tu napsala jsou spojené.
Nahoře to máme všichni napsané a jestli to člověk „svádí“ na náhodu nebo osud, to je pak na něm. 🙂

huxa

jestliže by vše již bylo napsané, bylo by jedno, co bys dělala, resp. musela bys to dělat, protože je to přecejen osud a ať to uděláš nebo ne, můžeš to svádět na osud.
Toť má myšlenka k osudu a náhoda? co je náhoda? Věřím akorát v pravděpodobnost, ne na náhodu.

manon

Na osud nevěřím. A náhody se dějí. Děje se jich někdy moc, někdy se jich děje přes míru… Jaký to má řád nevím. Ještě jsem nedospěla k rozumnému závěru.

Kamionacka09

Badisko to popsal moc hezky,mam stejny nazor a na osud neverim.

BANAN93

věřím v osud, ale musí se mu jít trochu naproti

Doplňuji:
Badisko když už se tak rozhodneš a tedy nezemřeš tak to nebyl tvůj osud :D
Vem si že by osud věděl jak se předem rozhodneš ať už uděláš cokoli :D

Orange

Osud mi pomáhá odhalit lidi, s kterými nemá cenu ztrácet čas a to jsou ti, co na něj věří.