Vanda6

Věříte někdo ve čtení myšlenek ??? Nebo umíte to někdo a jak na to ???

Na jednom webu jsem četla, že se dají číst myšlenky, ale pochybuji, že to funguje. Jestli jo, tak nevíte náhodou jak se to dá naučit ???

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Za určitých okolností to lze, ale není to věc která se dá nějak naučit.
Řekněme, že to je možné číst myšlenky člověka, kterého hodně dobře znáš a ještě ne všechny. Zároveň ani u člověka, který je hodně blízký, to nedokáže každý. Je k tomu potřeba silná schopnost empatie – tj. schopnost se vcítit, soucítit a rozumět dotyčnému. To se ale opravdu naučit nedá.
Další možnost je nějaký druh magie.

Další odpovědi
Reezo

člověk není schopen číst myšlenky druhému člověku. Maximálně osoba blízká je schopná rozeznat, zda ho klamete nebo říkáte pravdu. Znalost psychologie může také pomoc. Četl jsem, že je už nejaký stroj, který dokáže číst myšlenky. Navíc myšlenky jsou chaotické a číst někomu myšlenky by dost vyčerpávalo mozek a také tu jsou emoce, který ovlivňují naše přemýšlení.

Myšlenky jsou privátní záležitost a nemělo by se do toho zasahovat. Koneckonců je to jediné místo, kde jsme opravdu svobodní a můžeme přemýšlet o čem chceme.

beer

Jen doplním Nuk nuk:
nejčastější možností je však podvod, kdy různí kabaretní kouzelníci atd., jsou s partnerem domluveni a „čtenář myšlenek“ pak odpovídá podle nápovědy v partnerových otázkách ))