Avatar uživatele
anonym

Věříte na pověry?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211264-chlapec-nasel-poklad-na-konci-duhy.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, Miroslavst, BEAES, vagra, aramah před 4987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Na pověry nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tojsemjá

Taky jsem četla.Ale není pravda,že konec duhy není vidět,jak píšou v článku.Mě před časem poslala fotku konce duhy kamarádka,která se s tím ojedinělým jevem setkala.Poklad neobjevila,ale přidala historku o Michalu Tučném,který v nějakém rozhovoru řekl že viděl konec duhy a že to byla taková krása,že teď může klidně umřít.Zanedlouho skutečně zemřel,tak jsme s kamarádkou nějaký čas trnuly.Ale nic,ani smrt,ani poklad…takže na pověry asi nevěřím.

Doplňuji:
Znovu jsem se podívala na mail s duhou-opravdu krásné.Ale musím se opravit-není to konec duhy.Kamarádka to nazvala "Kde začíná duha"Zkusím se o to podělit
http://www.ema­il.cz/getAttachmen­t?session=%9E%B7w%8­0%85%CA%9F%03%11%F0%F1%7­E%81%8B%058%E0%80%08%26%­A9%ED_Wa%B5%FC%26B%CC%E9­%F1%83%E4%9C-%3B%8C%8BI%D8­%9F%9F%D3%12%88%C1%3A%2C­%7C%7E%DC%60MO%EC%0Cg%A8­%B7%7F%EA%97%B4%8C%B­9%CBH%ECi0%BE%5D%E2­%81%FCK8%BA%0Az9q%B7%87%­7D%DB%85%BFh%A1%1B%BC%07­%0E%8F%CA%FFj2%A­E%EF%B8%7D%E5%AD%B7oc0%A­2%1Cs%82%0A%B9%E0%A21%A7­%7E%B9H%82%D3j%3E%E9%3A%­29%17%14%F5%A3%10s

Upravil/a: tojsemjá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Ne,ale odplivnu si ,když mi přeběhne černá kočka přes cestu.Čtyřnohá­......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Spíš ano, než ne. Třeba na kominíka, jeptišku, na černou kočku ne, protože jsem ji měla doma a pořád mi běhala přes cestu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Pověry zbytečně zatěžují lidskou mysl. Jsou zbytečné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Asi nevěřím… jako všímám si jich, to ano. Třeba černá kočka přescestu, kominík… ale nepřikládám jim váhu.

Ale ten příběh z článku se mi líbí. Jako vystřižené z pohádkových knížek :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Nevěřím,ale v pátek třináctého,si na tu pověru víckrát vzpomenu a někdy,/vzhledem k tomu,co se kolem mě děje/začínám o své nevíře pochybovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honzucha

Nevěřím, ale budu věřit až nějakou pověru zažiju na vlastní kůži. A burak věří nebo ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek