Věříte na pověry?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211264-chlapec-nasel-poklad-na-konci-duhy.html

Nejlepší odpověď
BEAES

Na pověry nevěřím.

Další odpovědi
tojsemjá

Taky jsem četla.Ale není pravda,že konec duhy není vidět,jak píšou v článku.Mě před časem poslala fotku konce duhy kamarádka,která se s tím ojedinělým jevem setkala.Poklad neobjevila,ale přidala historku o Michalu Tučném,který v nějakém rozhovoru řekl že viděl konec duhy a že to byla taková krása,že teď může klidně umřít.Zanedlouho skutečně zemřel,tak jsme s kamarádkou nějaký čas trnuly.Ale nic,ani smrt,ani poklad…takže na pověry asi nevěřím.

Doplňuji:
Znovu jsem se podívala na mail s duhou-opravdu krásné.Ale musím se opravit-není to konec duhy.Kamarádka to nazvala "Kde začíná duha"Zkusím se o to podělit
http://www.ema­il.cz/getAttachmen­t?session=%9E%B7w%8­0%85%CA%9F%03%11%F0%F1%7­E%81%8B%058%E0%80%08%26%­A9%ED_Wa%B5%FC%26B%CC%E9­%F1%83%E4%9C-%3B%8C%8BI%D8­%9F%9F%D3%12%88%C1%3A%2C­%7C%7E%DC%60MO%EC%0Cg%A8­%B7%7F%EA%97%B4%8C%B­9%CBH%ECi0%BE%5D%E2­%81%FCK8%BA%0Az9q%B7%87%­7D%DB%85%BFh%A1%1B%BC%07­%0E%8F%CA%FFj2%A­E%EF%B8%7D%E5%AD%B7oc0%A­2%1Cs%82%0A%B9%E0%A21%A7­%7E%B9H%82%D3j%3E%E9%3A%­29%17%14%F5%A3%10s

Michal

Ne,ale odplivnu si ,když mi přeběhne černá kočka přes cestu.Čtyřnohá­......

verka

Spíš ano, než ne. Třeba na kominíka, jeptišku, na černou kočku ne, protože jsem ji měla doma a pořád mi běhala přes cestu.

Toruk

Pověry zbytečně zatěžují lidskou mysl. Jsou zbytečné.

Bunnik

Asi nevěřím… jako všímám si jich, to ano. Třeba černá kočka přescestu, kominík… ale nepřikládám jim váhu.

Ale ten příběh z článku se mi líbí. Jako vystřižené z pohádkových knížek :)

vagra

Nevěřím,ale v pátek třináctého,si na tu pověru víckrát vzpomenu a někdy,/vzhledem k tomu,co se kolem mě děje/začínám o své nevíře pochybovat.

Honzucha

Nevěřím, ale budu věřit až nějakou pověru zažiju na vlastní kůži. A burak věří nebo ne?