Avatar uživatele
Lorgins

Věříte na lásku do konce života?

A nebo si myslíte, že postupem času omrzí, tak jako všechno ostatní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že věřím. Po nějaké době asi ta velká zamilovanost a sexuální přitažlivost trochu vyprchá, ale láska žije dál. Pokud se mají rádi dva průměrně inteligentní lidé, záleží jim na vztahu a rodině, tak mohou prožít celoživotní lásku v pohodě a klidu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Láska neomrzí,jen zevšední,denní starosti o rodinu a živobytí v dnešní době jsou spíše boj o přežití,ale pkud se partneři mohou spolehnout jeden na druhého,tak proč ne.I když asi nejen láska,je to i podpora,úcta a respekt k tomu druhému.
I když já osobně říkám,že můžeš člověka znát třeba dvacet let a myslet si,že víš jak se zachová,ale vždy může nastat situace,kdy tě ten druhý překvapí nebo zklame.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NemamSlov

no to zavisi od teba a tvojho partnera ci ste schopny prekonat vsetky prekazky a vydrzat az do konca, existuje vela parov, ktore zostali spolu az do smrti :), osobne dufam ze najdem aj ja nejaku osobu s ktorou ostanem forever :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jsou lásky i na celý život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nevěřím na lásku na celý život mezi lidmi
myslím, že tato existuje mezi labutěmi a
jinými zvířaty..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
evča00

samozřejmě, proč ne? všechno záleží na nás

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud si spočítám kolik mě zbývá roků do důchodu, přitom se naskytne takový poklad, která ukáže svou pravou laskavou tvář před dětmi, řekne proč mě potřebuje, je trochu moc krásná, umí takové věci které neumím já, jako plánování, tak ano, protože nevěřit je hřích. A když k tomu přidá tajný noční důkaz, je to jasné. A když má takové vlastnosti které doplňují vztah, vede to k lásce. A když je ta žena samá láska, pak už se věřit nemusí, protože se to stalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek