Aga

Věřící? Každý něčemu věří. Čemu věříte vy?

Jestli tvrdím, že věřící nejsem, ale peníze stavím na první místo, tak věřím v peníze.Jestli zase trávím hodiny ve fitku, tak věřím v tělo…atd.

Nejlepší odpověď
anonym

Verim v sama sebe. Opravdu. Nechci zklamat nejenom okoli , ale hlavne nechci zklamat sama sebe. Verim , co budu " vysilat " , vrati se mi … a opravdu vraci. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Ella

věřím, že existuje něco víc…

MacChill

Věřím v odpovědi.cz­.....amen

led

Asi ako jedna z mála – ako naivná,
verím v dobro človeka.

led

  • iv- to sa vám nestalo vo vašej 90-ročnej histórii, že ste si neverili? Priznám sa, mne sa to stalo a práve dobrí ľudia pomohli.

anonym

Stalo se mi Led , v me historii ledacos. 🙂
Moc tedy nerozumim na co se presne ptate , jsem dnes nejaka vystavena… 🙂 , ale v zivote jsem i zklamala , i byla zklamana , ale zadne velke tragedie.
Snazim se ted vseho negativniho vyvarovavat , ale to asi kazdy z nas. jsem pesimistka , tak se alespon snazim byt optimisticka pesimistka. 🙂 -iv-

led

Žite s úsmevom, dokázali ste už veľa. Tak načo smútok. Ak by sme neverili v budúcnosť, neboli by sme tu. A veriť sám sebe, to má každý človek.

anonym

🙂 Dobrou … -iv-