broskvicka

Velký intimní problém…

Takže začnu od začátku…včera jsem si oholila pipku a již od včera se trápím čertovskym pálením a vyráškou pěkně do červena (třísla a vše kolem)nemůžu se moc pohybovat takže chodim jako naprcanej kačer. Není to poprvé co se mi to takhle stalo, ale už si zoufale nevim rady a tak sháním radu u Vás. Proto holim jen někdy, a ještě se mi to ani nezavděčí.Nejenže to nazpátek roste rychlostí blesku + zachvilku se mi k tomu přidají žluté pupínky.Kvůli tomuhle důvodu bych chtěla bejt chlap s bimbasem a nic neřešit…Pardon jestli můj podobný dotaz se na tomto webu někde schovává, ale já akutně potřebuji rady. Děkuji Vám uctivě,i těm kteří cítí se mnou…
PS:Používám na ošetření Dětský zásyp Aviril jenže je k hov***

Nejlepší odpověď
aramah

To kukám tak se vyjadřovat,a nikomu to neva, ale běda udělat chybu pravopisnou!!!

Další odpovědi
oskar

Sudocrem.Koupíš ho v lékárně.

panenka

Doporučuji ti udělat si Heřmankový odvar nechej vychládnout a obklady si na ní přikládat tak 3 krát denně a na noc si jí potírej heřmankovou mastí.Heřmánek má uklidnující účinek mělo by ti to pomoct.Já používám Heřmánek na vše a jsem s ním spokojená.

ReHu

Spíš ti poradím něco na příětě.
Nebyla náhodou tupá žiletka? Holíš se po směru růstu chloupků?
Zkus použít elektrický hol.strojek.
Ty žluté pupínky jsou možná zanícené kořínky chloupků.

BEAES

Já bych poradila na třísla spíše depilační krém/opilca/ dělají i na citlivou kůži, kup si třeba ten na obličej, je méně dráždivý. Nás učili na školení holit proti směru, tak nevím!? Je možné, že je to i tou tupou žiletkou,jak tady bylo zmiňováno. Snad se ti to už příště nestane,ať můžeš vyrazit k vodě. Pardon, ale jsi docela drsňačka! :o)

bábina29

tak si jí nehol…já si holím jen to co je vidět u plavek,podpaží a jinak nic a problém nemám,na nohy kašlu,příteli to neva a naopak má radši když dole něco je než holou…jinak chce to ostrou žiletku a pěnu nebo hel na holení-dámské samozřejmě-na citlivou pokožku a krém,používám vše normální běžné z drogerie,snad ti to pomůže

anonym

Díky,že nejsem ženská.

anonym

muj osvedceny recept,nikdy nehol suchou pokozku,po oholeni nekremuj parfemovanymi kremy,ale treba detskym olejickem,pokozka je hladka,nevysusena a bez pupinku

led

Nepoužívaj pánsky holiaci strojček ale dámsky, je jemnejší

veve-1998

NEHOL SI JI,ale kdyz uz tak pouzij depilacni krem.

SuzanKa

Jinak pokud depilace, tak doporučuju kvalitní krém po depilaci na regeneraci. Super je třeba od pharma-future.com.

Pajka.111

Od té pharma future používám jak intimní gel, tak i intimní krém. Ten je super na pokožku po holení.

XenieRo

Ahojky, nemá někdo zkušenosti s tímto krémem https://www.pharma-future.com/cs/in­timni-pece/pro-intim-krem-pro-zeny-i-muze-50-ml-exp082016-376? Jak jste s ním spokojené? Je vhodný i na regeneraci po holení?