Karkulka.

Když si koupím novější iPhone s velikostí 256 GB místo stávajícího, bude stále velikost iCloudu 5 GB, nebo větší?

Chtěla bych si koupit novější model iPhone s velikostí alespoň 256 GB. Bude stále velikost iCloudu 5 GB, nebo větší?

Zdravím, mám takový dotaz.
Aktuálně mám iPhone 6s s 32 GB a velikost iCloudu je 5GB.
Chtěla bych si k novější model iPhone, (Jestli ano a víte na kolik, napište mi prosím) Mám teď úložiště plné a potřebuji dost místa ke své práci. Zajímá mě, jestli se tedy vyplatí koupit iPhone s větší pamětí, anebo menší a iCloud si dokupovat.
Děkuji moc za podveď

Odpovědi
Edison

Nezvětší. ICloud, pokud je mi známo, cloud je dán uživatelem, nikoli přístrojem. Je fuk, jestli imac, iphone, ipod… icloud slouží především k tomu, aby existoval jednotný úložný prostor dostupný ze všech přístrojů uživatele. Leda by ke každému přístroji byl zřízen samostatný oučet, ale to by absolutně postrádalo smysl celého systému.

rddior .

Jak uvedl Edison, úložiště iCloud nijak nesouvisí s zařízením, které vlastníte. V případě, že Vám základních 5GB nestačí, lze si tento limit za měsíční úplatu navýšit. K dispozici je několik tarifů.
O tomto pojednáno podrobně na oficiálních stránkách podpory výrobce (první odstavec): https://suppor­t.apple.com/cs-cz/HT204247