marci1

Vážení „normální“ uživatelé, mohli bychom ignorovat trolly a vulgární „uživatele“?

Trollové a ti, kteří kladou jakoby „otázky“ s vulgaritami, se jen „třepou“ na odpovědi, co si o nich myslí ostatní, ať táhnou apod. Dokud jim budeme odpovídat, nepřestanou. Mám ráda zábavné otázky, ale tohle není opravdu zábavné. Ani ty otázky nelze skrýt. Smutné.
😕

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nejen ignorovat, ale je potřeba je nekompromisně nahlašovat. U některých si myslím samotná ignorace nemá cenu, budou si stále mlít to svoje, za každých okolností.

Další odpovědi
Filip84

Snaha bohulibá, leč obávám se, že s ohledem na zdejší sestavu poněkud marná. Ale to nemá být kritika, pouze konstatování status praesens.

Realita je taková, že naše společnost je plná různých pacientů s hlavou, které v reálném životě nikdo nechce, nikoho nezajímají a každý je ignoruje (a tam, kde by je neignorovali, tam se to zase nelíbí jim, zpravidla). Internet je dnes široce dostupný, a od tý doby, co pořídili bačovia WLAN aj do Psychiatrickej nemocnice Plešivec, tak i drtivé většině pacientů s hlavou.

Krom pacientů s hlavou jsou různí zamindrákovanci, provokatéři, určitě každý, kdo včera nevylezl ze sklepa po sedmi letech, jak v Mlčení jehňátek, ví, o kom mluvím. Jistě, v reálném životě se tito typi poněkud krotí, poněvadž i tak jsou to ti, co jsou občas viděni s fialovou tváří, nebo něco podobného. Tady není důvod, tady po rypáku nedostanou. 🤷‍♀️

Já jsem si dal osobně dost práce s každým z nich, tak nebo tak, abych měl jistotu blízkou materiální pravdě, jak to s nimi skutečně je. A realita je taková, že cokoli jim vysvětlovat, vypisovat jim svůj názor, nebo něco podobného, je naprosto a dokonale bezpředmětné. Buďto je to, naopak, potěší, podle logiky negativní reakce taky reakce, nebo je to – zase – potěší, protože někoho nasrat je cílem jejich „snažení“, a nebo je jim to naprosto a dokonale jedno. Jo a ti „nejlepší z nich“ to ani nepochopí: oni za nic nemohou, přeci, protože … Tak? 😦

Ta otázka je naprosto triviální: Savier se, svýho času, zeptal na to, kolik hovna nasere za rok. A proč by ne, byla to jedna srací otázka za XXX dnů, pobavilo to, ne? 👌😎 Nebo, že jo, taková ta klasická otázka, jestli hovno hoří. 👍😎

Ano, jedna věc je jedna otázka o hovnu – co já vím – za měsíc, nad kterou si dá někdo práci, zamyslí se nad ní, druhá věc je 28 otázek o hovnu za den. Asi to nemusím rozvádět, že? Prostě to někdo dělá schválně. Nebo proto, protože je člen Československého klubu autistů. A nebo proto, protože trpí dissociální poruchou osobnosti a na své okolí, proto, hází z vysoka, naprosto a komplexně bobka. Nebo z jiného důvodu, v každém případě nemá smysl mu to vysvětlovat. Přesto vím, že minimálně jeden zdejší uživatel mu to bude vysvětlovat, proto už jsem vzdal jakoukoli snahu o to tyto immanentní náležitosti lidské komunikace vysvětlovat. Vzdal, protože na to je tu poněkud blbo, zejména co do sociální inteligence: tupani. No tak je, no, všude je něco. 🤷‍♀️😅

Někdy pomůže ironie, někdy odzrcadlení, někdy se – obrazně – „porvat“, ale vždy je to řešení jenom krátkodobé, protože kde není, ani smrt nebere.

Ignorace, samozřejmě, pomůže, to už jsem tu psal několikrát, není to jediné řešení, ale je to jediné řešení, na které zdejší uživatelé osobnostně mají. Obávám se, že někteří nemají osobnostně na to „poslechnout“.

A dokud tady bude admin 1× za X – XX dnů, a dokud bude řešit spíše formu před obsahem, tak to tu bude, jak to tu je. Mi to třeba nevadí, já ty „závadové živly“ prostě nahlásím a dále ignoruju. Ale chápu, že to tu docela kurwí zdravý Luft, jako, to ano, a to silně! 👿

cappuccino

marci1: Jsem PRO!!

VaclavZeman

Už jsem to sám navrhoval. Souhlas. Děkuju.

Ametyst

Samozřejmě. Jen několik “pisatelů “ si nějak nemůže pomoct a musí se prosazovat i odpovědí. Cítí se důležití. Neumějí se přes to přenést. Jsou to tací, kteří musí mít poslední slovo.

Savier

Chtělo by to více adminů. Hlavně aktivních. Nechápu proč třeba quentos nemůže mazat..

zjentek

Tak to vidíš, marci, jak život pracuje. Filip 84tý ti zde složil elaborát, včetně diskuze, ještě, aby to nebylo málo a přitom právě Filip 84tý, je ten nejvůlgárnější člověk, kterého jsem kdy v životě poznal. A on, tento korunovaný blb si myslí, že pokud bude vulgární rafinovaně, tak mu to společnost prostě odpustí a vychází mu to, zjevně. U většiny. Inu, mezi rovnými se svým „rafinovaným“ smýšlení touží stát/stal/stane králem, marné. Mezi rovnými, ovšem. Já, ke tvé otázce mám jediné: Spadl mně obrovský balvan ze srdce, že na ni nereagoval ještě i Elkon. To už by byl vrchol zhovadilosti a pak bychom si místo pročítání tady chytrých stránek mohli pustit přímý přenos z poslanecké sněmovny a v duši bychjom cítili v obou případech trotéž- zoufalství a bezmoc. Děkuju.

Filip84

Mravenec: Jediný takový, co si mlel to svý dokolečka dokola a mlel by si, i kdyby byl ignorován, byl Vít Kouba + ty jeho multiúčty. JINÝ NE, takže – obecně – se velmi mýlíš! 🤷‍♀️😀

Příčina je tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nase-psychika-zavisla-na-dialogu

Obrazně řečeno, on tu „hubu“ neumí zavřít. A proč tu „hubu“ neumí zavřít? Protože neumí „vypnout“ hlavu. To je dost častý problém, pathologické myšlení (ne, člověk není chodící výpočetní středisko JZD Slušovice! 😅).

A co se stane, když si někdo takto tu hlavu „rozjede“? No co by: co se stane, když zatížíš notebook na plný ceres? Ano, nejprve (pokud ho má) spustí ventilátor aktivního chlazení. Pak pustí ventilátor na plný ceres. Pak podtaktuje processor. A postupně jeho výkon bude klesat.

No tak to se stalo: řeší krávoviny, nimrá se v nesmyslech, ta hlava mu těká od jedné věci k druhé, a ve výsledku je úplně k hovnu, úplně k ničemu, protože jak chceš cokoli dělat, když se soustředíš na něco úplně jiného? No, blbě, že jo.

Takových lidí je, on je jenom jejich „král“. Takže ano, jemu můžeš psát cokoli, protože on se už dávno soustředí na něco úplně jiného, než napsal (a ani si to neuvědomuje), proto je s ním jakýkoli dialog nemožný.

Ale jiný takový tady nebyl a není, tedy, co tu jsem já.

Ametyst

Filipe, tvoje elaboráty se také hemží sprostotami, tak se nedělej lepší.

zjentek

Ametystít, Filípek je agresívní a proto je vulgární. Já, bohudík, díky výchovy, to cítím- on vylučuje zcela zpecifický puch. No a já, bohužel, díky výchovy, bych Filípka, v reálném životě, MUSEL rozbít jak cikánský domeček. Prostě musel a tam by nebyla jiná varianta. Bohužel/bohudík, díky výchovy, já vím, že zlo musí být zadupáno v zárodku. A i když Filípek není žádný zárodek, ve fyzické konfrontaci se mnou, by, OKAMŽITĚ, bohužel/bohudík skončil tak nějak stejně či podobně, jako by vešel do klece s dospělým šimpanzem a tvářil se tam, jako že tam tomu vládne, jako že tam ví víc. A vidělas někdy šimpanze, jak se stará, když už teda někam patří? A teď, najednou, tváří v tvář nový Filípek, moudrý, hrdý, ni krok neústupný, absolutně přesvědčený o správnosti způsobu vlastní existence. (;

zjentek

Ametystík, je to zajímavé. Já tvůj příspěvek v diskuzi nečetl, než jsem psal odpověď. Až potom. Holt, mezi nebem a zemí jsou… lidé a lidé 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Ametyst

Ahoj, zjentku, v pořádku, a máš vlastně pravdu. Když se nad tím zamyslím, proč jsou cikáňi tak sprostí, že se slušný člověk musí červenat. Oni jsou ale bezostyšní. Ještě ze už nemusím s nimi jezdit v MHD. To je frustrace.