Vit Kouba

Je naše psychika závislá na dialogu?

Jak by to zde vypadalo, pokud by měl každý neustálý dialog s mnoha lidmi na světě, a i ve snech by tento dialog pokračoval, žádná psychická samota a žádná samomluva, myšlení všech lidí na světě by bylo propojeno tak jako jsou propojené nervové buňky v centrálním nervovém systému kterému říkáme mozek.

Odpovědi
paul1

Jiná odpověď

Ano, určitě.

zjentek

Všeho moc škodí, a to platí i pro dialog

To bych tady nebyl. (;

Drap

Jiná odpověď

.

da ny

Všeho moc škodí, a to platí i pro dialog

Náš dialog/y jsou závislé na stavu naší psychiky. O tu se dokáže člověk postarat sám, pokud chce (pak najde způsob i cestu).