jennysh

Vaše největší závislosti?

Cigarety, Alkohol,Odpově­di.cz,čaj,káva,sex,či něco jiného?
Doplňuji:
Moje závislost je možná i ta, že se vám pokouším vždy odpovědět, tak aby vám to pomohlo a zároveň aby to každý z vás dokázal pochopit. :)

Nejlepší odpověď
tom004

Jakékoliv nářadí. Jdu do obchoďáku pro chleba a rohlíky za 50,– Kč,utratím 500,– za kleště,šroubo­váky,atd. Vždycky tam mají něco nového. :)

Další odpovědi
dědapetr

Nemám žádnou závislost,vše můžu,ale i nemusím.

bigbít

Jako ženská miluji pěkné oblečení a ozdůbky na sebe samu, čajíky, víno, kafe se šlehačkou, sladké dobrůtky, poslouchání hudby, koukání na pěkné filmy, povídání si s ostatními – přátelé ..:-) je toho fůra

iwetax

Počítač a jídlo ☹

anonym

Hořká čokoláda.

fablen

náušnice (bižuterie nebo stříbro, žádné zlato), internet, jízda autem
Asi i v tomto pořadí 🙂.

fortin

To jsou závislosti vytvořené z dobré vůle. Děkuji za otázku.