gavrunka

Vánoční animace

Dobrý den, jednou jsem dostala mailem krásnou Vánoční animaci ve které jsem musela klikat na různé části obrázků a postupně zčalo třeba sněžit, nebo se rozhořel ohěň v krbu atd. At hledám jak hledám nemůžu tento druh animaci nikde najít. Jen klasické. Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na uvedenou stránku. Autorka má na ní krásné vánoční animace. Máte-li zájem, klikněte na mé uživatelské jméno, napište, uveďte svůj mail a já Vám pošlu vánoční animaci.

Zdroj: http://marimu­sic.webovastran­ka.cz/file/873_V%C3%­81NOCE_A_NOV%C3%­9D_ROK_-_pps_a_wmv

Další odpovědi
Ejmin

Nevim jakou myslíš…ale neni to animace, ale něco ve Flashi! ..na animaci se nedá klikat (dá se na ni klikat, ale nic neudělá)… nebo se koukni do mailu, zapátrej ve starých mailech a nebo se zeptej toho kdo ti to poslal…

Vicki

Ahoj,vím-je to krásná animace.Adresa je:www.jacquielaw­son.com

Zdroj: www.jacquielaw­son.com