Marie Nebesa

V UK jsem na policii nahlásila sexuální obtěžování. Chci kompenzaci. Tři měsíce se nic neděje. Jak dlouho mám čekat?

Jeho suspendovali. A uz nic tri mesice nevim.
Podala jsem I na agenturu ktera mu pomahala. A Ted pokracuji slecny a delaji vse, abych skoncila take. Musim pracovat abych vydrzela. 3tydny jsem narodila u psichyatra. On me hlidal a ridili muj zivot

Nejlepší odpověď
led

Čakať musíte do ukončenia vyšetrovania.
Kompenzáciu môžte dostať, len ak máte na ňu nárok na základe vyšetrovania a rozhodnutia súdu. Chcieť nestačí.

Další odpovědi
nyjono

Trochu srozumitelněji psát by neškodilo.
Pokud nic nevíš 3 měsíce a chceš vědět, jak případ pokračuje, proč se nezeptáš?
Nikde není psáno, jak často se můžeš ptát.

anonym

Nic o tom případu nevíme, proč se ptáš zrovna tady ? Čekáš, že za tebe budeme písemně kontaktovat úřady a žádat jejich vyjádření ?

ivzez

Mne by zajímalo, jak mohla agentura někomu
pomáhat se sexuálním obtěžováním.
Ty slečny pokračují se sexuálním obtěžováním?

Nikdy si nenechte řídit život někým jiným.

K tomu čekání:
Budete muset čekat, dokud neskončí vyšetřování
a neproběhne soud.

aliendrone

Mysím, že tvá léčba byla ukončena PŘEDČASNĚ. ;) :D :D