Savier

V létě dobře je na světě?

Odpovědi
Rokio

Pro ty, co mají rádi toto roční období, ano. Také se mají dobře školáci, učni a studenti, protože přes léto jsou letní prázdniny.

Drap

Pro někoho ano, pro jiného ne.

Filip84

Podívej se, pokud jsi zdravý, bude ti dobře v každý roční době.

Pokud tě to tady nebaví, bude tě srát v létě horko, v zimě zima, atp.

Až tak jednoduché to je.

cappuccino

Slunce leci! Spousta lidi jezdi za slunickem k mori. Kdyz je teplo, trvavime automaticky vic casu venku.
Proto jsou jizni narody veselejsi. Travi vic casu spolu venku, vice komunikuji a jsou druznejsi.
Srovnej si treba Sveda a Itala. Na lidech je pusobeni slunce hodne znat.
Takze odpoved zni: ano v lete je dobre na svete!!