Kepler

V které potravině nebo nápoji si myslíte, že je pitná voda nejvíce zhodnocena?

Že by v pivu? Nebo mražených rybách?

https://pixaba­y.com/cs/photos/%C5%A1pl­ouch%C3%A1n%C3­%AD-splash-aqua-voda-165192/

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jednoznačne v „balených vodách“. Když z kohoutku natočím 1,5l vody (za 0,135Kč) do PETky, kterou ti pak prodám za 5+ Kč (ale klidně i 20+Kč), tak míra zhodocení je přímo FANTASTICKÁ. ;) :D

Další odpovědi
briketka10

Nejvíce v mražených produktech.
Voda v nápojích je snad samozřejmá a v ovoci také 😁

Henry1660

Ve všem ovoci (a zelenině). Obohacena o spoustu vitamínů, minerálů atd.

Ale voda je nejčistší/nej­hodnotnější v její původní podobě — normální (čisté) vodě (v denšní době jen – v převařené vodě).

Arne1

Podle mne ve vodě co si objednám ke kafi

zjentek

Ve Vincentce (;

(0,7l až 33kč- SM kraj. Zhodnocení z pohledu zdravotních dopadů- taky supr!)

Pepa25

V alkoholu (když ředím destilát). Nebo možná i v nealkoholických nápojích: dám tam cukr, nějaká barviva a ochucovadla, pustím tam pak bublinek a prodávám značkovou kolu za xx Kč (tam mám podstatně větší zhodnocení než u balené vody, jak píše aliendrone).