FlAsh_7

V jakých podmínkách uchovávat histrické poštovní známky?

Jasně v albu, ale mám na mysli okolí alba. Mám album v místnosti, kde jím, prdím a je tam často vydýcháno. Jinde album skladovat nemůžu. Vadí to? Jinak je ve tmě ve skříni, místnost není vlhká.

Odpovědi
Rokio

Co je to histrické?

paul1

Nenašel jsem, ale tady jsou nějaké zajímavosti okolo známek:

Zdroj: https://www.plot­base.cz/blog/pos­tovni-znamka-historie-tisk-a-sberatelstvi

zjentek

Šel bych na to od lesa udělat odhad hodnoty známek a dle toho jim zajistit podmínky skladování.

Pokud mají hodnotu jako ty moje u mě doma tak jim můžeš v klidu prdět kyanovodík, v pohodě.