Shiba Inu

V jakém oblečení do divadla?

Dobrý den
Mám jít na představení do pražského divadla Bez zábradlí a nevím si rady co na sebe. Je tam nějaké předepsané oblečení? (Šaty,oblek), nebo stačí „lepší“ normální? :)

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=oble%C4%8Den%­C3%AD%20do%20di­vadla

Další odpovědi
led

Do „bežného“ divadla, pokiaľ nejde o premiéru, môžte mať aj bežné čisté oblečenie a vhodnú, nešportovú, obuv. V žiadnom divadle sa netolerujú mimo zákulisných pracovníkov divadla montérky (v hľadisku počas predstavenia ani im).

gecco

Nemusíš být zrovna ve fraku, ale ´slušné´ kalhoty a sako bych do tohoto divadla doporučil. Budeš-li mít sako ´sportovní´, můžeš bez kravaty.
😉

Kostka0

Do divadla si raději vem něco tmavšího elegantního, ne příliš naparáděného, ale hlavně pohodlného. Jestli si vezmeš šaty ve kterých ti nebude dobře, ale budou moc hezky vypadat, moc si divadlo neužiješ, nejdůležitější je pohodlí.
Ovšem to neznamená že tam musíte jít v teplákách i když jsou velmi pohodlné 😁

Celander

Oblek. 15+ oblek obzvlášť v Praze.

Popina

pohodlně, slušně a rozhodně ne tenisky, žabky apod… klidně tmavé džíny a košily se sakem bez kravaty..

Jakub Tlapal

Určitě je lepší společenské oblečení. Oblek, stačí sako, kalhoty, k tomu luxusní pánské mokasíny , bez kravaty a pro ženu delší šaty a lodičky. Já jsem na obleky nikdy nebyl, ale je pravda, že není na škodu se jednou za čas hezky obléknout a vyrazit do společnosti. Navíc na manželku to působí jako afrodiziakum, tak přemýšlím, že si vezmu oblek někdy i doma 😁 .

Michálek1245

Nezlobte se na mě, ale tohle je prostě blbost. Do divadla, ať už se jedná o méně formální divadlo, patří oblek se slušnými botami a dámy v šatech. Když vidím, v čem jsou lidi schopní jít třeba do Národního divadla, tak to nechápu. Borec s igelitkou a v pohorkách… Fakt mazec. Myslím, že do tohohle článku: https://www.li­vli.cz/magazin/jak-si-nejlepe-zaridit-a-vybavit-satnu/ by se mělo ještě dopsat, že každý slušný muž a žena by měli mít ve své šatně doma i alespoň jednu sadu formálního oblečení.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.