Jak se obléci do Národního divadla?

Jdu na večerní představení Sluha dvou pánů a nevím co na sebe – chodí tam v róbách?

Nejlepší odpověď
mojitek

no,Narodni uz neni co byvalo,hlavne vetsina herců tam zdaleka nedosahuje kvalit ,ale róbu si klidne vemte

Další odpovědi
ten který je

Já osobně bych zvolil společenský oděv.

cukrar

No jistě, jedině ve společenském obleku.
(chleba si sebou neberte, neveme s od nikoho)

Michal

Společenský oděv,nejsem si jist jestli je u žen nutná róba.

anonym

Tak zrovna na toto představení jsem byl.Oblečení návštěvníků bylo rozmanité.Třeba skupina lidí byla ve společenském,další v riflích,ale většina v tom, v čem se cítila dobře.Já osobně byl v černých kalhotách,v bílé košili a černé vestě a nikdo na mne nekoukal přes prsty.

gladiola

Vzhledem k tomu , ze je dnes uz jina doba . Mladi lide zvoli v cem se citi nejlepe ale starsi generace zvoli to nejlepsi spolecenske obleceni a take tak by to melo byt . Aspon do toho divadla