Jak se dnes chodí do divadla? Šaty? Róba?

klasické divadlo, žádná alternativní scéna, jak se mám obléci prosím ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já bych řekla slušně …ale to je široký pojem, že ?
Nechala bych doma džíny , prostě trošku svátečněji -róbu zrovna nemusíte tu si nechte na ples nebo do národního.

Hlavně abyste se cítila dobře.I kalhoty a pěkná halenka vypadají dobře.To je ale věc názoru.

Další odpovědi
Mili @

Nějaká pěkná sukně nebo kvalitní kalhoty a sváteční halenka…
A hlavně pěkné boty!

Terryle

Souhlas, šaty a róby by už dneska vypadaly spíš i trochu zvláštně. Kostýmek, hezký kalhoty s halenkou, prostě v čem je vám fajn. A když se zmínily ty džíny, tak i ty jsem už i v Národním potkala a popravdě řečeno mě to překvapilo. Do toho bych fakt nešla. Ale nikdo jejich nositeli nic nevyčítal, byl vpuštěn a nikdo se po něm ani divně nekoukal. On někdo umí být elegantní i v riflovým oblečku a někdo je jako hromdopolice i v róbě :o)

Martina S.

Taky jsem šla do divadla v džínách a v halence. Když jsou normální kvalitní, tmavě modré nebo černé a nejsou nějak roztrhané, tak proč ne. Do národního bych tak asi nešla.

Ella

kalhoty nebo sukně a halenka, ale myslím, že šaty můžou být také – nemyslím róbu, ale nějaké černé, elegantní, proč ne? lepší než jít v džínách