autacek

V jaké cenové relaci si vybíráte tvrdý alkohol pro vlastní běžnou konzumaci?

Nejlepší odpověď
Edison

Nevybírám podle ceny. Vybírám podle kvality a co mi chutná.

Další odpovědi
zjentek

Neberu nic pod pěcet, to bych si nezachlastal!

aliendrone

S ohledem na osobní roční spotřebu lihovin (kratší úsek než rok u mne nemá smysl měřit) pořizuji jen XO (a beztak většinu vyzunknou návštěvy). Kořky pít nesmím – doktor jim nadělil BAN, takže když už, tak ať to za to stojí, no ne!? :)

hapiky

Běžná konzumace tvrdého alkoholu? Ty to píšeš tak, jakoby se jednalo o mléko.
Spíše to vypadá, že ti je putna něčí cenová relace, ale kdo pije a kdo ne.
Tvé otázky jsou tím pověstné!

Drap

Pro vlastní konzumaci, pouze z vlastní produkce